Головна » 2010 » Липень » 5 » Безглузді закони

Безглузді закони

25. У лондонському Сіті заборонено перевозити на таксі скажених собак або трупи.

24. У будівлі Парламенту Великобританії заборонено вмирати.

23. Наклеївши на конверт вверх ногами поштову марку з портретом британського монарха, ви зробите акт державної зради.

22. У Франції заборонено давати поросятам ім'я "Наполеон".

21. Відповідно до Кодексу із запобігання ухилення від податків, прийнятому у Великобританії в 2006 році, забороняється не повідомляти податковому інспекторові будь-яку інформацію, яку ви не хотіли б доводити до його відома, хоча ви і не зобов'язані повідомляти йому інформацію, яку ви не проти йому повідомити.

20. В Алабамі забороняється водити машину із зав'язаними очима.

19. Законодавство штату Огайо забороняє споювати риб доп'яна.

18. Судна королівського ВМФ, що входять в лондонський порт, повинні вручати констеблеві лондонського Тауера по бочці рому.

17. У Великобританії закон дає право вагітній жінці справляти потребу скрізь, де їй заманеться, і навіть використовувати замість нічного горщика каску полісмена, якщо вона заздалегідь його про це попросить.

16. У графстві Ланкашир жодній людині не дозволено після того, як поліцейський констебль на березі моря попросить його затриматися, настроювати будь-якого собаку до гавкання.

15. У Маямі, штат Флорида, заборонено кататися на скейтборді в поліцейській ділянці.

14. В Індонезії за мастурбацію належить відрубувати голову.

13. У Великобританії всі особи чоловічої статі старше 14 років зобов'язані дві години на день вправлятися в стрільбі з лука.

12. У Лондоні почесному громадянинові дозволено переганяти стадо овець через Лондонський міст без сплати мита, а також переганяти гусаків по Чіпсайду.

11. У Сальвадорі особи, викриті у водінні в нетверезому вигляді, можуть бути засуджені до розстрілу.

10. У Великобританії чоловік, який відчув нагальну необхідність справити потребу в громадському місці, має право це зробити лише за умови, що він направить струмінь на заднє колесо свого автомобіля, а правою рукою буде триматися за цей самий автомобіль.

9. У Флориді незаміжні жінки, що здійснюють парашутні стрибки по неділях, можуть бути ув'язнені.

8. У Кентуккі забороняється носіння замаскованого зброї, якщо воно має в довжину більше шести футів.

7. У Честері валлійця заборонено входити в місто до світанку і залишатися в його межах після заходу сонця.

6. У місті Йорк закон не забороняє вбивати шотландців в стінах стародавнього міста, але тільки якщо ці шотландці мають при собі лук і стріли.

5. У Боулдері, штат Колорадо, заборонено вбивати птахів в межах міста, а також "володіти" домашніми тваринами: з точки зору закону жителі міста можуть бути лише "наглядачами за тваринами".

4. У Вермонті жінки можуть користуватися вставними щелепами лише за наявності письмового дозволу від чоловіка.

3. У Лондоні заборонено ловити на вулиці таксі, якщо ви хворі на чуму.

2. У Бахрейні лікар чоловічої статі за законом має право оглядати статеві органи жінки, але не безпосередньо, а тільки дивлячись на їх відображення в дзеркалі.

1. Голова всякого мертвого кита, виявленого на берегах Великобританії, за законом належить королю. Хвіст, однак, належить королеві - на той випадок, якщо їй знадобляться кістки на корсет.