Головна » 2010 » Липень » 5 » Десять кумедних студентських традицій

Десять кумедних студентських традицій

Польські археологи розкопали 13 лекційних залів, що залишилися від найстарішого у світі університету - Олександрійського, який працював в V-VII століттях. Очевидно, з того ж часу існують і студентські традиції.

10 кумедних студентських традицій

10 місце: У багатьох західних університетах існує традиція «первісного крику» (англ. «The Primal Scream»). «Первісна крик» триває від п'яти до десяти хвилин: кожен волає, хто на що здатний. Вважається, що це знімає напругу сесії.

9 місце: Традиція університету португальського міста Коімбра стала місцевою легендою. Це - церемонія «спалювання стрічок»: студенти спалюють у спеціальних горщиках широкі стрічки, пофарбовані в кольори свого факультету, що символізує закінчення їхнього студентського життя.

8 місце: У Вроцлавському університеті (Польща) у випускників є традиція «одягати» в дурну одяг статую фехтувальника, встановлену перед Університетом, в ніч перед врученням диплома.

7 місце: У російських студентів існує традиція звати халяву перед іспитом. Потрібно о 12 годині ночі перед іспитом відкрити кватирку, відкрити заліковку і у вікно проорать «халява, прийди». після чого закрити вікно, покласти в заліковку цукру, перев'язати її резиночку і покласти в морозилку.

6 місце: Якщо іспит має вже дуже складний, можна спробувати вискочити на вулицю в нижній білизні з криком «Шара».

5 місце: У Йельському університеті взагалі організується забіг голяком.

4 місце: Якщо ви позичали конспект у старших курсів, за це доведеться платити. Боржник повинен «відпрацювати» кілька годин перевізником у свого рятівника. Бідоласі малюють зеленкою «фінгали» під очима - щоб було схоже на фари. Якщо боржників двоє, вони можуть «катати» свого рятівника удвох на ношах.

3 місце: У Прінстонському університеті (США) студенти складають письмові іспити за відсутності в аудиторії викладачів. Вся справа в «Кодексі чесності» - урочистої клятви, яку дають першокурсники. Відповідно до неї студент, як порядна людина, зобов'язується не списувати.

2 місце: У Джорджтаунському університеті (США) студенти відкручують стрілки з годин вежі Healy Hall і відправляють посилкою в Ватикан. Незважаючи на посилення охорони і благання адміністрації, стрілки, як і раніше зникають з годин раз на 5-6 років.

1 місце: Одного разу в Оксфордському університеті студент під час іспиту вимагав у викладача кухоль пива, пославшись на давню традицію вузу. Оскільки у XVIII столітті в університеті така традиція справді існувала, яка вимагається кухоль студенту подали. Але екзаменатор не залишився у боргу: він згадав про ще однієї давньої традиції Оксфорда і оштрафував студента за те, що він з'явився на іспит без шпаги.