Головна » 2010 » Липень » 7 » Магічні кола на полях!

Магічні кола на полях!

Перші кола на полях були помічені в 1972-му році, коли два очевидця, Артур Шаттлвуд і Брюс Бонд, сиділи на схилі пагорба сподіваючись побачити загадковий непізнаний літаючий об'єкт, який зробив цей район Англії меккою для уфологів. Але те, що вони побачили цієї місячної ночі було кілька більш екстраординарним: в сотні футів вони побачили як частина колосків віялоподібно полягла, утворюючи рівний коло на полі.

C того моменту надійшло близько вісімдесяти повідомлень про точно такі ж події, деякі були навіть зняті на відеоплівку. Поява кола займає близько двадцяти секунд, і часто супроводжується скрипучі звуком.

Через декаду феномен кіл на полях почав проявляти себе кількісно. До того моменту налічувалося вже більше 9000 повідомлень про КНП по всьому світу, 90% яких поступило з Англії. Взагалі різноманітність форм кіл на полях дуже велике. Це, вкупі з їх величезною кількістю, змушує сумніватися у твердженнях, що всі кола на полях є фальсифікаціями, не заперечуючи участь людей у цьому процесі.

Ще в 1986 році: одна газета заплатила якомусь фермеру гроші за створення кола на своєму полі. Але це був дрібниця в порівнянні з тим потоком підробок кіл на полях, що хлинули пізніше Найбільш відчутного удару по ентузіастам "інопланетного" версії походження кіл на полях, було завдано у вересні 1991 року, коли два безробітних художника з Саутгемптона Бовер і Чорлу зізналися, фальсифікували що загадкові кола, і довели це фотографіями. Художники пояснили свої витівки бажанням продемонструвати наївність громадян і, по можливості, прославитися. З тих пір кількість їх послідовників неабияк збільшилася. У листопаді 2000-го року один з них, Метью Уільямс, навіть був узятий під варту за навмисне нанесення збитку, після того як його сфотографували в процесі створення кола на полі. А в листопаді 2001 року австралійський дослідник аномальних явищ звинуватив «Disney Studios» (студію Уолта Діснея) в тому, що вони підробляють «кола на полях» по всьому світу для того, щоб забезпечити рекламу виходить фільму «Знаки» ( «Signs») з участю Мела Гібсона, який грає роль фермера, що виявив "коло" на своєму полі.

Сьогодні вважається що близько 30% кіл на полях створено людьми. Однак проблема в тому, що ні один фальшивий коло не містить набору ознак, які містять справжні кола на полях ..

Проблема фальсифікації кіл на полях полягає в тому, що пшеницю необхідно притиснути якимось фізичним об'єктом, який, безсумнівно, зламає колосся. У цих фігурах колосся не зламані, а лише зігнуті приблизно в дюймі від землі, там, де знаходиться перша колінце колоса. Схоже що рослини піддаються коротким впливу теплоти, що розм'якшує їх, і змушує нахилиться до землі майже під прямим кутом, де вони знову стають жорсткішими. Людству відомі технології, з використанням яких можна було б виконати це.

Крім того фальсифікатори кіл на полях не можуть відтворити такі ознаки, як потовщення колоса, і розширення його вузлика, зміни зародка в злаках, і поява порожнин в рослинах, як ніби вони були нагріті зсередини. У цих фігурах спостерігаються зміни в клітинній структурі, однак, рослина не гине, і продовжує рости. В жодній фальшивці не зуміли це відтворити

На відміну від справжніх кіл на полях, у підробках колосся просто повалені в різні боки і потоптав, і, звичайно ж, зламані. Колосся "кіл на полях" закручені в спіраль, у якій використовуються ті ж логарифмічні пропорції, що і в числах Фібоначчі або золотої пропорції, які, втім, можна знайти і в природі, наприклад в ракушці або розі барана. Дно фігури може мати аж до п'яти шарів, і пшениця в кожному шарі закручена у бік, протилежний попередньому. Кожен колосок в них лежить акуратно поруч з іншим. У центрі кола колосся можуть хитрим чином переплести, а часто в центрі може знаходиться лише один прямо стоїть колос (зазвичай в центрі коштує незайманий пучок колосся).

Ще одна особливість цих кіл на полях - це підвищене інфрачервоне випромінювання всередині і зовні фігури. Також при виготовленні цього кола загадкові сили використовують надзвичайно складні форми евклідової геометрії, що змінюють магнітну структуру простору. Компаси не можуть визначити де північ а де південь, камери, мобільні телефони і батареї не функціонують, і прилади літака починають дурити при прольоті над фігурою "кіл на полях", (Швидше за все зміна магнітної структури тут ні до чого, і тут винне все те -ж невідоме поле або випромінювання, що і в аномальних зонах - прим. перекладача) лічильники Гейгера показують збільшення радіації приблизно в три рази в порівнянні з нормальним фоном.
Тварини з навколишніх ферм уникають місць кіл на полях навіть до того, як фігура з'явиться.
Справжні кола на полях також люблять знаходитись над енергетичних ліній Землі, повторюючи енергетичний візерунок місцевості. Вони можуть бути "просканувати" за допомогою лози. Навіть коли врожай зібраний, і на наступний рік полі знову переоране і засіяно, лозоходец зможе визначити те місце, де була постать.

Про технології створення кіл на полях.
1) Світила сільгоспнаук запевняють, що якщо восени на полі озимих, в межах кола, внести "ударну дозу" аміачної селітри, то від такої перекормкі азотом рослини в межах кола стануть рости швидше і досягнуть такого зростання, що тонкі стебла поляжуть від найменшого подиху вітерця . Можна укласти їх мотузкою по спіралі (саме така картина спостерігається в "колах на полях"). Що й було продемонстровано журналістами "Комсомольської Правди" в одному з приватних господарств Підмосков'я в 2001м році. Однак не зрозуміло, як при такому методі можливе створення фігур з чіткими межами і декількома шарами різноспрямованими підкладки.
2) Т. Міден висунув свою теорію, засновану на погодний фактор: кола роблять невідомі атмосферні явища, наприклад наелектризовані вихори.
3) Згідно з д-ру Коліну Ендрюс, який займався дослідженням кіл на полях протягом 17 років, приблизно 20% з них утворилися через вихрових збурень у магнітному полі Землі, а решта - створені руками людини. Він вважає, що якесь загадкове зсув електромагнітного поля створює електричний струм, який згинає колосся по колу.

4) Як повідомляє "Вашингтон пост", нещодавно каліфорнійський дослідник Дон Скотт спостерігав появу загадкових кіл на полях жита в південній Англії. Серед його апаратури були детектор радіації, прилади інфрачервоного бачення, фотоапарати і кінокамери. Дон Скотт виходив із загальновідомого факту, що на лежать колами злакових зафіксували присутність радіоактивних ізотопів. Тому перед тим, як встановити свою апаратуру, він визначив за допомогою детектора радіації ділянки житнього поля, що перевищують звичайний радіаційний рівень. Через два тижні пошуків він знайшов таку аномалію, і очікування почалося. Кілька днів по тому о 1 годині 57 хвилин ранку включилась автоматична інфрачервона камера. У приладі нічного бачення Скотт спостерігав, як колосся жита починають згинатися, утворюючи коло. Збільшивши зображення, дослідник побачив маленьких істот, снують між колоссям. Це були не прибульці з далекого космосу, не містичні істоти з давніх кельтських легенд. Будівельниками кіл виявилися мурахи, один з видів комах, що володіють примітивної соціальної організацією. Що ж змушує мурах ходити по колу? За припущенням Скотта, напрямок руху мурах визначає магнітне поле Землі. Теорія американського вченого заслуговує на увагу, оскільки мурахи, так само як і кола на полях, зустрічаються на всіх континентах планети.