Головна » 2010 » Липень » 7 » Старовинні артефакти

Старовинні артефакти

У Біблії написано, що Бог створив Адама і Єву лише кілька тисяч років тому, але з точки зору науки, це не більше ніж казка, адже людство налічує кілька мільйонів років існувань, а цивілізація - кілька тисяч. Але чи можливо, що загальноприйнята наука помиляється так само, як і Біблія? Справа в тому, що існує значна кількість археологічних знахідок, що свідчать на користь того, що історія життя на Землі може бути далеко не такою, якою вона описується в книгах по геології і антропології. Взяти ось хоч наступні приклади:

Гофровані сфери

Вже кілька десятиліть шахтарі в Південній Африці викопують таємничі металеві сфери. Походження їх неясно, діаметром вони близько дюйми, а деякі мають три паралельних жолобка, витравленим навколо екватора. Знайдені сфери поділяються на два види: один зроблені з суцільного блакитнуватого металу з прожилками білий, інші - пустотілі і наповнені білим губчастої речовини. Але найцікавіше - це те, що скеля, в якій їх знаходять, утворилася за часів кріптозоя, тобто 2,8 мільярда років тому! Хто їх створив і навіщо - невідомо.


Камені Дропа

Неравнодушны к ювелирным изделиям? В ассортименте интернет магазина "Роскошь" находятся великолепные золотые и серебрянные ювелирные украшения. Либеральная система цен, гарантия на все изделия, консультация специалистов. Для каждого ювелирного изделия имеется качественная фотография.
У 1938 році археологічна експедиція доктора Чи Пу Тей в гори Баян-Кара-Ула в Китаї зробила приголомшливе відкриття в печерах, що зберегли відгомони якоїсь давньої цивілізації. На підлозі печери, поховані під шаром віковий пилу, спочивали сотні кам'яних дисків. Діаметром вони були близько дев'яти дюймів, а в центрі кожного зяяв круглий отвір, від якого спіраллю розходилася травлення гравірування, роблячи їх схожими на древні платівки для грамофона, створені близько 10 - 12 тисяч років тому. Що стосується спіральної гравіювання, насправді вона складається з крихітних ієрогліфів, які розповідають неймовірну історію про космічних кораблях, які прибули з далекого світу і зазнали аварії в горах. Кораблями управляли створення, які називали себе «дропа», а в печері знайшли, схоже, останки їхніх нащадків

Камені Іка

У 1930-х доктор медицини Хав'єр Кабрера, отримав від місцевого фермера в подарунок дивний камінь. Доктор Кабрера так захопився, що зібрав понад 1100 подібних андезитових каменів, що нараховують від 500 до 1500 років і відомих як камені Іка. На цих каменях вирізані гравюри, в основному на сексуальну тематику (звичайну для даної культури), на деяких зображені ідоли, на інших - такі дії як операція на серці і пересадка мозку. Але найдивніші гравюри зображують динозаврів - бронтозавра, трицератопсів, стегозаврів і птерозаврів. І хоча скептики і вважають камені Іка підробкою, їх достовірність все ще не була ані доведена, ані спростована.


Антикітерський механізм

У 1900 році нирці за губками виявили недалеко від грецького острова Антикітери, розташованого на північний захід від Криту, спантеличуючий артефакт. Водолази підняли з останків затонулого судна безліч мармурових і бронзових статуй. Серед знахідок був і шматок іржавої бронзи, у якого виглядають частини якогось механізму, що складається з різних шестернів. Згідно уцілілої написи, пристрій був створений в 80 році до н.е., і багато експертів спочатку вважали, що це була астролябія, інструмент для астрономічних розрахунків. Але згодом рентгенівське обстеження механізму відкрило цікаві деталі: система шестерень виявилася надто витонченою. Подібної технологією оволоділи тільки в 1575! Хто створив цей дивовижний інструмент 2000 років тому, і чому технологія стала втраченої, невідомо до цього дня.

Батарея з Багдада

Сьогодні батарейки можна купити в будь-якому кіоску, магазині, і навіть на базарі. Що ж, дозвольте представити вам батарейку, якій 2000 років. Ця знахідка, відома як батарея з Багдада, була виявлена в парфійском поселення і датується між 248 і 226 роками до н.е. Пристрій складається з глиняного 5,5-дюймового посудини, в якому розташовувався мідний циліндр, укріплений асфальтом, з окисленим залізним стрижнем усередині. Дослідили його експерти прийшли до висновку, що для виробництва електроструму пристрій потребувало лише в кислотному або алкалиновою наповненні. Вважається, що ця стародавня батарея могла бути використана при гальванізації золота. Якщо це дійсно так, як сталося, що технологія стала загубленою й батарея зникла з лиця землі на 1800 років?

Артефакт Косо

Під час видобутку мінералів в горах Каліфорнії близько Оланча взимку 1961, Воллес Лейн, Вірджинія Максі і Майк Майкселл знайшли камінь, який спочатку прийняли за жеода. Але при спробі його розколоти, Майкселл виявив всередині білий фарфоровий об'єкт, у центрі якого був блискучий металевий стрижень. Експерти вважають, що якщо це справді була жеода, освіта скам'янілості зайняло б 500,000 років, але в той же час, об'єкт був явно справою людських рук. Внаслідок подальшого обстеження було встановлено, що порцеляна перебувала у шестигранною оболонці, а рентгенівське просвічування показало, що всередині в ньому сталева спиця. Суперечки навколо цього артефакту до цих пір не вщухають. Деякі виступають за те, що він був не в жеода, а в затверділій глині. Експерти встановили, що насправді артефакт є свічкою запалювання зразка 1920-их років. На жаль, артефакт Косо пропав і подальше його обстеження неможливо. Але чи існує раціональне пояснення його існування? Чи справді його виявили в жеода? А якщо так, то як свічка запалення 1920-их років могла закам'яніти 500,000 років тому?

Давня модель літака

Існують артефакти, що належать до культур Стародавнього Єгипту і Центральної Америки, за зовнішнім виглядом нагадують сучасні літаки. Єгипетський артефакт, виявлений в гробниці Сакквара в 1898 дуже нагадує модель аероплана, він має фюзеляж, крила і хвіст. Експерти вважають, що цей шестидюймовий літак має аеродинамічні контури. Що ж до знахідки в Центральній Америці, вона вилита із золота та її приблизний вік становить близько 1000 років. За формою вона дуже схожа на Спейс Шаттл. У неї навіть є щось подібне до кабіни пілота.


Гігантські кам'яні кулі з Коста-Ріки

Відбувалося в 1930-их роках джунглі в Коста-Ріці під бананову плантацію, робітники натрапили на неймовірне перешкоду: на їх шляху лежало кілька десятків кам'яних куль, більшість з яких мало ідеально круглу форму. Розміру вони були різного: деякі з тенісний м'ячик, інші височіли на 8 футів і важили 16 тонн. Незважаючи на те, що ніхто крім людини їх створити не міг, призначення каменів і, що ще цікавіше, технологія надання їм круглої форми, залишаються загадкою.

Неймовірні скам'янілості

Всі ми вчили в школі, що скам'янілості утворювалися багато тисячоліть тому. У той же час, існує ряд скам'янілостей, які ні геологія, ні історія пояснити не можуть. Взяти хоч відбиток у вапняку людської долоні, що нараховує 110 мільйонів років. Щось, схоже на скам'янілий людський палець, було знайдено в канадській Арктиці, і теж відноситься до того ж періоду. А в Юті, так взагалі виявили відбиток ноги, озутою в сандалію, зроблений від 300 до 600 мільйонів років тому.

Недоречні металеві об'єкти

Люди не те, що не вміли обробляти метал 65 мільйонів років тому, їх тоді взагалі не існувало. Як же тоді наука пояснить виявлення у Франції напівовальним металевих труб в покладах часів крейдяного періоду, що нараховують 65 мільйонів років? У 1885 році, розколів шматок вугілля, знайшли металевий куб, створений руками безперечно розумної істоти, а в 1912 працівники електростанції розбили брилу вугілля і з неї випав залізний горщик! А в блоці пісковика з мезозою знайшли цвях, і подібних знахідок безліч.

Як все це пояснити?
Ось декілька варіантів:
- Розумні люди з'явилися набагато, набагато раніше, ніж ми думаємо.
- На Землі мешкали інші розумні істоти, які мали свої цивілізації задовго до людини.
- Наші методи визначення віку в корені невірні, і ті камені, вугілля і скам'янілості формувалися набагато швидше, ніж ми думаємо.
У будь-якому випадку, ці приклади, а є ще й багато інших, повинні спонукати будь-якого допитливого і неупередженого вченого переглянути і заново продумати справжню історію життя на Землі.