Головна » 2010 » Липень » 7 » Просто цікаві факти (1)

Просто цікаві факти (1)

Твори Моцарта рятують немовлят!

Однією з проблем недоношених дітей є їх мала вага. Виявляється це можна виправити за допомогою музики, а точніше твори Моцарта.

ХОРОШИЙ ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН КОСМЕТИКИ. Широкий ассортимент профессиональной косметики для волос лица и тела. Профессиональная косметика

Саме до такого підсумку прийшли ізраїльські медики в Медичному центрі Тель-Авіва. За їх словами, щоб недоношена дитина стала здоровою, сильною і набрав швидше вага потрібно кожен день включати йому твори Моцарта.
На вибір композитора вплинув той факт, що в 1993 під час експериментів з'ясували позитивний вплив творів австрійця на можливість учнів одного з коледжів вирішувати просторово-часові завдання.
На цьому дослідники зупинятися не будуть, а з'ясують, як впливають на дитину інші стилі музики.

Мине небагато часу і з'явиться повнофункціональна людська кістка!

Італійським вченим вдалося створити заміну людської кістки. Група фахівців під керівництвом професора Анна Тампьері створила кістка з деревини, використовуючи при цьому хімічні реакції. Штучна кістка може зростатися з кістками ссавців, і є повнофункціональної.
Деревина для дослідів була взята з ротангових пальми. Отриману таким чином кістка пересадили в кінцівки вівцям і отримали позитивний результат. Тепер кінцівки з штучної кісткою майже нічим не відрізняються від природних кінцівок.
Для того щоб виготовити таку кістку потрібно 10 днів. За слова керівника досліджень в найближчі 5 років буде створена подібна кістку і для людини.

І знову дельфіни підтвердили, що розумні не тільки люди:)

Після нових дослідів над дельфінами, вчені прийшли до висновку, що їх можна вважати найрозумнішими особинами планети після людини. До цього існувала гіпотеза, що розумніше дельфінів може бути шимпанзе.
Останні дослідження мозку дельфіна, який більше за розмірами за людський і другий за масою (якщо врахувати розміри тіл) дозволяє поставити дельфіна-пляшконоса на друге місце після людини.
Також можна говорити, що дельфіни мають свої особливості в поведінці і можуть переймати культуру поведінки один у одного, у кожної з особин свою самосвідомість, тип особистості.

Таємниця лікування очної інфекції в Єгипті!

Виявляється ще чотири тисячі років тому, люди почали використовувати макіяж. При цьому його використовували не тільки для краси, а й зміцнення імунної системи. Так у єгиптян, суміші використовувалися для макіяжу, містили свинець. Сучасні хіміки помітили, що свинець не вбиває клітини шкіри і активізує імунну систему. Особливо корисний свинець у макіяжі буде в тих випадках, коли маємо справу з очної інфекцією. За допомогою свинцю розмноження бактерій буде гальмуватися.
Дослідники єгипетської косметики прийшли до висновку, що до складу косметичних сумішей входив свинцевий сульфід, солі свинцю.
Ще стародавні грецькі і римські цілителі відзначали цілющі властивості даних речовин при хворобах очей.

Мобільний телефон лікує хворобу Альцгеймера!

Близько мобільних телефонів існує безліч негативних історій пов'язаних з сздоровьем людства. Багато фахівців впевнені в тому, що в ряді випадків мобільні випромінювання є першоджерелом для пухлинних захворювань мозку. У деяких європейських країнах дітям заборонено користуватися мобілками.
Але ось останні дослідження американських вчених кілька реабілітували мобільні телефони. У ході досліджень над мишами було зроблено висновок, що мобільний випромінювання якимось чином впливає на пам'ять і може захистити від хвороби Альцгеймера. Фахівці впевнені, що при правильному підході цей факт можна використовувати і для людства.