Головна » Статті про освіту MyReferatik

Статті про освіту MyReferatik

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.
Новини освіти [2]
Цікаве [119]
Смішне [7]
Шокуюче [13]
Інше [11]

Не відповідати агресивністю на агресивність (агресивність - свого роду психічний кашель, що сприяє поширенню інфекції; кашляючи самі - ви підштовхуєте кашляти інших.

• Якщо співрозмовник веде себе неадекватно - спробуйте побачити не мета, а причину його поведінки.
Якщо це не вдається - просто йдіть від спілкування з неадекватними людьми. Відповідайте на їхні репліки максимально коректно і односкладово. ... Читати далі >>>
На фотках нижче показано приголомшливі зображення вулкана Ейяфьятлайокудль. Дивний та таємничий. Він завжди привертав увагу своєю грандіозністю...Дивіться самі...
1. Рейхсбанк, 1945

Багато ходить чуток про німецький золоті (так само, як і про золотий запас СРСР), та все ж факт залишається фактом - як раз золота і не виявилося в Рейхсбанк після поразки Німеччини у Великій Вітчизняній Війні.

У цьому банку перебувала велика частина скарбів Німеччини, у тому числі і майже весь золотий запас цієї країни. Експерти стве... Читати далі >>>

Пацани, залишаються пацанами, як у всіх радянських школярів моє дитинство пройшло на вулиці, у хлопчиків у генах закладена боротьба, і нам було потрібно зброю. «Бусідо» радянського піонера наказувало самому зробити собі зброю, випиляти, вирізати, вирубати. Працювали сумлінно, старанно, матеріали розшукували промзонах, батьківськими інструментами відокремлюючи зайве - отримували довгоочікуване. ... Читати далі >>>
Епідемія грипу, який отримав назву «іспанка», почалася в США. Що стосується кількості захворілих і померлих, Іспанія теж не була лідером за цим показником. Просто Іспанія була нейтральною стороною у Першій світовій війні, і там не було цензури воєнного часу. Газети відкрито писали про поширення епідемії, а у жителів інших країн створювалося враження, що саме Іспанія виявилася найбільш охопленої цим грипом.

Часто смотрите мультики? На mult-on... Читати далі >>>
8 місце. Яке винахід продемонстрував в 1878 році Чарльз Беннет, підірвавши для цього осла?

У 1878 році американець Чарльз Беннет винайшов новий засіб, що дозволяє фіксувати кадр на фотоплівці майже без будь-якої затримки. Для його демонстрації він провів експеримент, в якому підірвав осла. Детонатор прив'язаною до ослу вибухівки був одночасно з'єднаний із затвором камери.
Експеримент вдався: апарат чітко зафіксував момент вибуху голови осла.

7 місце. Де знаходиться озеро з солоною водою, мешканці якої укладені в пастку? ... Читати далі >>>


1. Дімітріс Пістіолас з Афін володіє найбільшою колекцією відеокамер - всього у нього 937 моделей старовинних і сучасних прожекторів. (Thanassis Stavrakis / AP)
10 місце: Британські вчені з'ясували, що качки люблять дощ. На відкриття того що знає кожен сільський житель, вченим знадобилося три роки й 300 тисяч фунтів стерлінгів.

9 місце: Інша група вчених виявила, що собаки позіхають услід за своїми господарями. Дивовижна залежність обумовлена когнітивно-поведінковими інстинктами собаки.

... Читати далі >>>
Якщо ви думаєте, що конструктор Лего - це доля маленьких дітей, то ви сильно помиляєтеся. Насправді ЛЕГО - це універсальний і класний інструмент для креативу. Не вірите? Читайте статтю і ви переконаєте.

Деякі художники використовують фарби, інші бронзу, але Натан Савайя (Nathan Sawaya) ,33-річний художник, для виходу своєї фантазії використовує ... цеглу. Але не звичайні цеглини, з яких збирають будинку,... Читати далі >>>

-У кого рідкісні зуби, той сердитий або багато бреше.

-У кого щільні зуби, той часто закохується.

-Коли у дитини почнуть прорізатися перші зубки, то йому потрібно дати погризти вовчий зуб, тоді вони скоро проріжуться і будуть міцні.

-Коли в дитини випаде перший молочний зуб, мати ставить його спиною до груби, а обличчям до себе, через голову кидає зуб на піч і вимовляє: "Мишка - норушка, на тобі зуб кістяний, а мені дай залізний!", Після цього мати суворо карає дитину, аби вона не ли... Читати далі >>>