Головна » Статті про освіту MyReferatik

Статті про освіту MyReferatik

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.
Новини освіти [2]
Цікаве [119]
Смішне [7]
Шокуюче [13]
Інше [11]
Школярка виявила, що вчитель дав їй не той диск, коли прийшла додому і разом з 12-річним братом вирішила поглянути записані на DVD фото. За словами матері дітей, її син і дочка зрозуміли, що вчитель дав школярці не той запис, коли замість фотографій на екрані з'явилися кадри фільму.

Влада округу Cітрес, до складу якого входить Хомосасса, заявили, що вчителька не буде покарана за свій вчинок, оскільки підміна DVD сталася випадково. Керівництво школи поки що не застосувало до педагога жодних дисциплінарних санкцій. ... Читати далі >>>
Незвичайний судовий процес почався у Німеччині. Викладач подала позов проти своєї учениці за те, що дівчина намалювала зайця. Дев'ятикласниці загрожує штраф у розмірі п'яти тисяч євро.

Інцидент стався у федеральній землі Нижня Саксонія. За інформацією місцевих жителів, це "найбожевільніший процес року". До служителів Феміди звернулася вчителька географії і німецької мови на прізвище Маріон. Педагог заявила, що вона страждає фобією, пов'язаною із зайцями, а одна зі школярок спеціально намалювала довговухого ссавця.

Нужно срочно продать или купить компьютер или фотоаппарат? Доска бесплатных объявлений Днепропетровска. Отличные возможности для продажи либо купли всевозможного рода товаров. Ваше объявление увидит вся Украина.

"Як тільки вчителька побачила малюнок, вона з криком вискочила з класу. І це не вперше. Я думаю, вона деколи ридала через зайців", - відзначила одна з учениць, що була очевидцем випадку. ... Читати далі >>>