Головна » Цікаве

Цікаве

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.
Новини освіти [2]
Цікаве [119]
Смішне [7]
Шокуюче [13]
Інше [11]
Нью-Йорк – У Сполучених Штатах у боротьбі з епідемією шпаргалок на шкільних іспитах нині застосовують комп'ютерну технологію.

Департамент народної освіти штату Міссісіпі довгий час не міг дати собі ради з поширеним шкільним лихом – шпаргалками, особливо на випускних екзаменах.

Шпаргалізація, так би мовити, стала повсюдним лихом, коли у кожного є мобільник. Школярі на іспитах передають відповіді, відправляючи одні одним текстові повідомлення, СМС.... Читати далі >>>

Українським абітурієнтам, які бажають отримати путівку в непросте, але захоплююче студентське життя, належить виконати цілий перелік важливих справ. Починати треба вже зараз.

З початком року в Україні фактично стартувала вступна компанія: Український центр оцінювання якості освіти розпочав прийом реєстраційних документів на Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Його результат разом із середнім балом шкільного атестату і стане вирішальним при вступі. До успіху в цьому важливому починанні ведуть п'ять ключових кроків. ... Читати далі >>>

За останній рік всі продукти харчування стали гордо маркуватися "БЕЗ ГМО". Причому як на зразках з високим ступенем їх наявності, так і на продуктах, ГМО в яких в принципі відсутній.
Бачимо, як добрі наміри перетворюються в зворотню реакцію. Тобто зараз вже на маркування "БЕЗ ГМО" споживачі перестають реагувати, оскільки перестають йому довіряти. А все чому? Тому що наші чиновники постійно "винаходять велосипед" замість того, що скористатися безкоштовним досвідом країн, що пройшли через цей етап.
Зараз всі продукти харчування щодо вмісту ГМО підлягають маркуванню.... Читати далі >>>
Усім нам відомо, що для повноцінного функціонування організму людина потребує цілого комплексі вітамінів. У цьому нас переконує і реклама вітамінних препаратів, яку ми зустрічаємо практично на кожному кроці. Але якщо саме слово вітаміни нам знайоме, то його значення для більшості людей - дуже туманно. Внесемо ясність.
Термін «вітамін» - прийшов до нас з латинської мови, він є похідним від слова vita - життя.

Чудомобиль. Детские каталки машинки купить. Детская каталка купить в Киеве

Вітаміни - це органічні речовини, які характеризуються високим рівнем біологічної активності. Іншими словами, потрапляючи в організм у вкрай незначних концентраціях, вітаміни активно включаються в обмін речовин, у певному сенсі навіть керуючи їми. ... Читати далі >>>
Іноді нам здається, що життя таке несправедливе. Що воно забирає в нас все хороше, натомість дає нам лише погане. Здається, що хтось зверху безжально знущається з нас. Грається з нами як немовля з іграшковими солдатиками. Іноді навалюється така купа проблем, що нерви починають вже невитримувати.
З'являються думки, чому все так. Чому життя йде так несправедливо? Чому нікчемним людям дається все, а тим, хто справді чогось заслуговує - нічого. Чому при спробі змінити це на краще ми потерпаємо фіаско. Невже це світ так запрограмований, щоб, як на зло, бути несправедливим. Думки про це інколи так засідаються в розумі, що про щось інше неможливо і думати. Хочеться добиватися справедливості. Хочеться рватися в бій. Але в кого добиватися справедливості? Проти кого лізти в бій? Позбавити світ якоїсь нікчеми і взяти за це на душу гріх, і стати такою ж нікчемою? І це не вихід!... Читати далі >>>
Справжня любов. Хтось приписує до цього поняття кохання, вважаючи, що кохання це найвищий вияв справжньої любові. Що це найчистіша, найправдивіша, і найміцніша любов. Романтики приписують коханню неймовірну силу, якою воно спроможне перевернути світ. Але... кохання це не прояв справжньої любові. Кохання це лиш найпростіший спосіб проявляти свою любов. Адже, саме тих людей, які тобі дорогі, які люблять тебе, заради яких не потрібно долати різні нематеріальні бар'єри, саме їх найлегше любити. Адже ця любов є найвигідніша, адже вона несе винагороду. Вона дає взамін любов іншої людини. Вона дарує ласку, тепло, ніжність, тілесну насолоду. ... Читати далі >>>
Герой. Цей статус в суспільстві вважається найблагороднішим. Ніщо не можу втішити людську самолюбов більше, ніж визнання нас кимось за героїв. Адже саме про героїв складають легенди. Оспівують їхню відвагу. Називають в їх честь нащадків.
Та кого нам саме потрібно вважати за найбільших героїв. Асоціації з могутніми захисниками вітчизни, з рятувальниками, що надають нам допомогу при критичних ситуаціях. З лікарями, що рятують наше здоров'я і життя. З усіма тими, хто перемагає ворогів, здобуває славу, звитягу, свободу життя. Вони всі гідні називатися героями.
Та хто ж все таки вартий звання першого серед героїв?... Читати далі >>>
1. Вакуумний поцілунок
Проводиться «всмоктуванням в себе губ партнера, як ніби ви намагаєтеся висмоктати з неї душу і внутрішні органи». Цей поцілунок не повинен бути тривалим. У книзі дається порада: «… Коли ваші губи втомляться, то поцілунок необхідно повільно послабити. Ні в якому разі не відривайте своїх губ від губ партнера несподівано. Інакше пролунає гучний хлопок, який може перелякати оточуючих. При правильному припиненні поцілунку може лунати неголосне шипіння, що виходить з області ваших ротів, але ні в якому разі не з будь-якого іншого місця «.
Якщо поцілунок виконаний правильно, то «… приємне відчуття заціпеніння, оніміння і спустошення повільно поширюється по всьому вашому тілу. ... Читати далі >>>
Нехай щастя супутником твоїм
Чи залишиться навіки
І буде поруч назавжди
Кохана людина!

Нехай щастя буде повна хата,
І стане, без сумніву,
Чудовим, світлим, добрим днем
День твого народження.... Читати далі >>>

Троянди зів’януть колись на морозі,

А ти щоб цвіла і цвіла!
З очей щоб ніколи не капали сльози,
Завжди щоб красива ти була!
Кружляє листя у танку осіннім,
Дерева у вогні палкім горять.
В цей день зібрались твої друзі й рідні
Із Днем народження тебе щиро привітать.... Читати далі >>>