Головна » Шокуюче

Шокуюче

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.
Новини освіти [2]
Цікаве [119]
Смішне [7]
Шокуюче [13]
Інше [11]
Подать объявление ставище. Разместить объявление на доске объявлений бесплатно.
Жителя Австралії засудили до 30 днів тюремного ув'язнення за те, що він надув кульку жуйки під час судового слухання, повідомляє AFP.

20-річний Мірза Зуканович був фігурантом справи про напад і був викликаний на слухання. Під час засідання суду молодий ч... Читати далі >>>

Студенти Томського державного університету систем управління і радіоелектроніки (РФ) викинули стару техніку з десятого поверху.

Тщательно следишь за последними событиями в мире? Главные новости России и мира ты можешь читать на сайте Divanov.ru. Свежесть и актуальность - вот главные атрибуты действительно хороших новостей. Будь в курсе всех г... Читати далі >>>
Незвичайний судовий процес почався у Німеччині. Викладач подала позов проти своєї учениці за те, що дівчина намалювала зайця. Дев'ятикласниці загрожує штраф у розмірі п'яти тисяч євро.

Інцидент стався у федеральній землі Нижня Саксонія. За інформацією місцевих жителів, це "найбожевільніший процес року". До служителів Феміди звернулася вчителька географії і німецької мови на прізвище Маріон. Педагог заявила, що вона страждає фобією, пов'язаною із зайцями, а одна зі школярок спеціально намалювала довговухого ссавця.

Нужно срочно продать или купить компьютер или фотоаппарат? Доска бесплатных объявлений Днепропетровска. Отличные возможности для продажи либо купли всевозможного рода товаров. Ваше объявление увидит вся Украина.

"Як тільки вчителька побачила малюнок, вона з криком вискочила з класу. І це не вперше. Я думаю, вона деколи ридала через зайців", - відзначила одна з учениць, що була очевидцем випадку. ... Читати далі >>>