Головна » Інше

Інше

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.
Новини освіти [2]
Цікаве [119]
Смішне [7]
Шокуюче [13]
Інше [11]
Чернігів - місто на північному сході України, адміністративний центр Чернігівської області, а також Чернігівського району (до складу якого не входить). Історичний центр Лівобережної України, один з найбільших міст Київської Русі.
Клімат району атлантично- континентальний з нетривалою помірно-м'якою зимою і теплим тривалим літом.

Найбільша місячна кількість опадів - 119 мм (1947 рік), середня кількість опадів теплого періоду - 359 мм, холодного - 180 мм. Сумарне випаровування ... Читати далі >>>