Головна » 2010 » Червень » 24

24 Червня 2010

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.
Прочитавшу дану статтю, я не знав навіть як реагувати? Чи сміятися, чи плакати.

Хіба може писати такі нісенітниці людина, майбутній абітурієнт, яка мріє про вищу освіту?
Нижче наведено приклади (витяги з висловлювань) з теми: "
Багатство живить лише тіло, а душу звеселяє споріднена праця". (тема 2009 року).

Повністю вся пунктуація, орфографія та стиліс... Читати далі >>>
Підліток наполягає, що не хотів проявити неповагу до президента США.
Під час виступу Барака Обами - президента США в Мічінанській школі заснув випускник.
За словами журналістів, школа перемогла у конкурсі, призом якого був виступ президента на випускному вечорі. Як свідчить видання, коли Обама так говорив про старраність роботи та чудову освіту, яку отримали випускники, дехто з випускників, який стояв за спиною президента, почав закривати очі і заснув... Читати далі >>>
З нового навчального року школярів Литви чекає немало змін - у школах не залишиться апаратів, в яких вони могли купити чіпси, газовані напої, шоколадки та інші солодощі. Крім того, будуть заборонені деякі продукти, з яких готують їжу.

Раніше подібні обмеження носили лише рекомендаційний характер. ... Читати далі >>>

Студенти Томського державного університету систем управління і радіоелектроніки (РФ) викинули стару техніку з десятого поверху.

До речі, якщо у Вас зламався холодильник, то РемСервіс зможе швидко його відремонтувати. Ремонт холодильників здійснюється за попередньою згодою, тому подзвоніть прямо зараз. Контакта інформац... Читати далі >>>
Школярка виявила, що вчитель дав їй не той диск, коли прийшла додому і разом з 12-річним братом вирішила поглянути записані на DVD фото. За словами матері дітей, її син і дочка зрозуміли, що вчитель дав школярці не той запис, коли замість фотографій на екрані з'явилися кадри фільму.

Влада округу Cітрес, до складу якого входить Хомосасса, заявили, що вчителька не буде покарана за свій вчинок, оскільки підміна DVD сталася випадково. Керівництво школи поки що не застосувало до педагога жодних дисциплінарних санкцій. ... Читати далі >>>
Незвичайний судовий процес почався у Німеччині. Викладач подала позов проти своєї учениці за те, що дівчина намалювала зайця. Дев'ятикласниці загрожує штраф у розмірі п'яти тисяч євро.

Інцидент стався у федеральній землі Нижня Саксонія. За інформацією місцевих жителів, це "найбожевільніший процес року". До служителів Феміди звернулася вчителька географії і німецької мови на прізвище Маріон. Педагог заявила, що вона страждає фобією, пов'язаною із зайцями, а одна зі школярок спеціально намалювала довговухого ссавця.

Нужно срочно продать или купить компьютер или фотоаппарат? Доска бесплатных объявлений Днепропетровска. Отличные возможности для продажи либо купли всевозможного рода товаров. Ваше объявление увидит вся Украина.

"Як тільки вчителька побачила малюнок, вона з криком вискочила з класу. І це не вперше. Я думаю, вона деколи ридала через зайців", - відзначила одна з учениць, що була очевидцем випадку. ... Читати далі >>>