Головна » 2010 » Червень » 27

27 Червня 2010

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.

УКРАЇНА - держава у Центрально-Східній Європі, розташована у південно-східній частині Східноєвропейської рівнини.

Столиця - Київ
Державна мова - українська
Грошова одиниця - гривня

... Читати далі >>>

Палеонтологи з канадської провінції Альберта повідомили про виявлення найбільшого у світі кладовища динозаврів. Багато з видів, рештки яких знаходяться в регіоні, є на сьогодні невідомими для науки. Згідно даним канадських дослідників, на площі близько 2,3 квадратних кілометрів знаходиться принаймні декілька тисяч кісток доісторичних ящерів.

Интересуешься яркой жизнью знаменитостей? Тогда свежие ... Читати далі >>>
Так, зараз цей вислів, як не сумно усвідомлювати, втратив своє значення. Всі говорять про необхідність освіти, просвітлення, але розмови залишаються розмовами, а загальний рівень освіти в країні падає. Давайте подивимося, що говорили великі люди про знання - деколи подібні афоризми здатні змусити вчитися навіть найлінивіших.
1) Я знаю небагато, але те, що знаю - знаю досконало. - Абу-аль-фарадж;
2) Взагалі люди, що мало знають, багато говорять, а ті, які багато знають, говорять мало. - Руссо Ж.;
3) Всяке знання - благо і не може бути вороже Верховному благу. - П'єр Абеляр;... Читати далі >>>
У вересні 2009 року Організація економічного співробітництва та розвитку (Organization for Economic Cooperation and Development, OECD) оприлюднила результати щорічного дослідження ринку вищої освіти у 30 країнах ОЕСР "Education at a Glance"

Статистичні дані, зібрані у цьогорічному номері "Education at a Glance", доводять, що якісна вища освіта с... Читати далі >>>

При цьому кількість технікумів та училищ скоротилося майже в півтора рази.
Сьогодні в Україні налічується 350 вузів третього та четвертого рівня акредитації, повідомляє Державний комітет статистики. При цьому в 1990-1991 році функціонувало 149 вищих навчальних закладів. Таким чином, кількість вузів збільшилася більш ніж у ... Читати далі >>>

У Великобританії провели першу в світі операцію з пересадки біонічних протезів двох задніх лап тварині.


Кіт Оскар втратив свої кінцівки, потрапи... Читати далі >>>