Головна » Статті про освіту MyReferatik

Статті про освіту MyReferatik

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.
Новини освіти [2]
Цікаве [119]
Смішне [7]
Шокуюче [13]
Інше [11]
Для всіх, хто вивчає будь-яку мову, рано чи пізно наступає момент, коли ти несприймаєш правила чужої мови.
Безглузді формули складання пропозицій, незрозумілі артиклі, відсутність закінчень, що "говорять", неправильні дієслова, - все це може показатися безглуздістю і відштовхнути від вивчення англійської мови.
Деколи здається - як же англійські діти, розмовляючи на своїй англійській мові, можуть обходитися від таких зрозумілих для нас наприклад закінчень - вивчаю, вивчаєш, вивчай, вивчи, і взагалі, як вони обходяться без гри слів - перестановкою слів в пропозиції від якої сенс не змінюється, а просто стає більш витонченим. ... Читати далі >>>
Настанова дитині перед школою

Людям, які народилися розумними, все дається легко. Їм не потрібно напружуватися, щоб отримати гарні оцінки, їм не потрібно витрачати багато зусиль, щоб просунутися на крок вперед. Основна справа в молодості - школа, і вона призначена для звичайних людей. Тому розумні просто "течуть за течією". ... Читати далі >>>

Київ – Європейський диплом полегшує пошуки роботи в Україні, але працевлаштування, особливо у державному секторі, він не гарантує. Закордонна освіта цінується у приватних установах та міжнародних організаціях, але державні органи ще не на повну силу використовують її потенціал.
Олександра Балясна два роки навчалася на магістерській програмі «Європейська культура» в Іспанії та Польщі за програмою ЄС «Еразмус Мундус». Там вона вивчала європейське право, глобалізаційні процеси та механізми адаптації мігрантів. Пізніше вона повернулася в Україну, але виявилося, що з європейським дипломом знайти роботу непросто.
... Читати далі >>>
Київ – Кожен третій студент українського вишу мріє навчатись за кордоном, при цьому студенти найчастіше обирають держави Євросоюзу та Сполучені Штати Америки. Кожен четвертий студент вважає систему вищої освіти в Україні cкорумпованою, і такою, яка «відстає» від потреб часу. Ці дані навели експерти міжнародних освітніх фондів на засіданні круглого столу, який відбувся 11 жовтня у Києві, в рамках Днів європейської освіти. Ці «Дні» відбуваються у Києві і по черзі в інших великих навчальних центрах України (цього року це Донецьк) протягом останніх п’яти років, їхня мета – ознайомити українців із перспективами європейської освіти. ... Читати далі >>>
Будь-яка людина, незалежно від стану здоров’я (фізичних чи інтелектуальних вад) має право здобувати якісну освіту на рівні з іншими людьми. Про це йдеться у низці міжнародних правничих документів. Цією нормою керувалися громадські організації, коли висували ідею запровадження в Україні інклюзивної освіти для неповносправних дітей. Вона передбачає спільне навчання здорових дітей та дітей з особливими потребами.

В Україні лише 11 відсотків від загальної кількості навчальних закладів є повністю пристосованими до потреб неповносправних дітей. Мова йде про дитячі садочки, школи, гімназії, ліцеї, інститути тощо.... Читати далі >>>

Нью-Йорк – У Сполучених Штатах у боротьбі з епідемією шпаргалок на шкільних іспитах нині застосовують комп'ютерну технологію.

Департамент народної освіти штату Міссісіпі довгий час не міг дати собі ради з поширеним шкільним лихом – шпаргалками, особливо на випускних екзаменах.

Шпаргалізація, так би мовити, стала повсюдним лихом, коли у кожного є мобільник. Школярі на іспитах передають відповіді, відправляючи одні одним текстові повідомлення, СМС.... Читати далі >>>

Українським абітурієнтам, які бажають отримати путівку в непросте, але захоплююче студентське життя, належить виконати цілий перелік важливих справ. Починати треба вже зараз.

З початком року в Україні фактично стартувала вступна компанія: Український центр оцінювання якості освіти розпочав прийом реєстраційних документів на Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Його результат разом із середнім балом шкільного атестату і стане вирішальним при вступі. До успіху в цьому важливому починанні ведуть п'ять ключових кроків. ... Читати далі >>>

Кицуне
Кицуне в японській міфології лисиці-перевертні. Їх вважають розумними хитрими створіннями, що здатні перетворюватися на людей, як тануки. Підкоряються Інарі, богині злакових рослин. В Японії відомі китайські легенди про лисиць, що перетворюються на прекрасних дівчат і спокусливих хлопців. Красі лисиці здатні опиратися небагато. Лис-чоловік - вишуканий співбесідник, глибокий учений і добрий друг. Коханець лисиці-жінки наврядчи коли-небудь її забуде, бо окрім краси вона наділює неймовірними безоднями жіночої мудрості.

... Читати далі >>>
Я впевнений на 90%, що після прочитання двох абзаців, Ви подумаєте, що це божевілля. Саме тому, рекомендую спочатку ознайомитися з питанням, хто такі перевертні і з чим їх їдять. Можливо тема феномену перевертнів змусить повірити Вас в їх існування. Відверто кажучи, я повірив.

Теорія перевертнів
річ цікава. Звідки людині знати, що він потенційний перевертень? Як він стає перевертнем? Як йому далі жити з цим новим званням, і новими вміннями? Ці питання цікаві як "в принципі", так і тим, хто зіткнувся в своєму житті з цим. Спробуємо розібратися.... Читати далі >>>
В попередній статті "Перевертні (феномен перевертнів)" я вже говорив, що феномен перевертнів існує, але зустрічається дуже рідко. Тепер приведу міфи, які напридумовували про цих чудовиськ.

1) Перетворення супроводжується нестерпним болем.
Спростування міфу. Якби кожного разу при перетворенні, перевертень випробовував би такий біль, вервольфи як вид швидко б зникли.
... Читати далі >>>