Головна » Цікаве

Цікаве

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.
Новини освіти [2]
Цікаве [119]
Смішне [7]
Шокуюче [13]
Інше [11]
У ці дні ми прощаємося з 2010 роком та з надією й очікуванням звертаємося до Нового, 2011року.
Озираючись на рік минулий, хтось жалкує про речі, котрі залишилися недоробленими, хтось радіє досягненням, словом кожен аналізує життя, підбиваючи певні підсумки.
Скільки очікування, надії ми вкладаємо у 2011 рік! Чекаємо, що будемо оточені миром та любов'ю, просимо у Господа здоров'я собі та близьким для нас людям.
Дуже важливо війти у Новий рік з бажанням творити, будувати, прикладати максимум зусиль для досягнення поставленої мети. ... Читати далі >>>
Хай радість і добро несе тиха Ніч Свята,
Хай освітлює вам шлях зірка золота,
У небі зорепад справджує бажання!
Щастя вам, веселих свят, миру і кохання!
Куті смачної,
Коляди гучної,
Щасливого Різдва
І на весь рік добра!
Христос рождається!
Колядки — величальні обрядові пісні зимового циклу, що походять ще з глибокої давнини.
Колядки приурочені до найголовнішого свята — зимового сонцевороту, перемоги світла і життя над зимовим мороком і змертвінням у природі, пов'язані з давнім арійським культом Сонця. Предки українців відзначали три фази Сонця — весняне рівнодення, літнє і зимове сонцестояння. Коляди і весь обряд колядування у християнський час значною мірою перенесені на християнське Різдвяні свята. З'явилися колядки, в яких архаїчні мотиви й образи перепліталися з біблійними (народження, життя, муки, смерть і воскресіння Христа). Окреме місце посідають церковні коляди авторського, книжного походження («Тиха ніч, свята ніч»; «Нова радість стала»; та інші). ... Читати далі >>>
Качественное крановой электрооборудование предлагает ООО «Башкрансервис». В частности тельфер электрический 1т, 2т, 3,5т, которые Вы можете заказать уже сейчас. В каталоге продукции Вы можете найти весь перечень товаров по разделам: запасные части, крановое электрооборудование, краны башенные.

З Різдвом Христовим! (Й. Стуцюк)

Хай за вікном хуртеча злиться,
А нам співати і радіти.
Горить ялинка у світлиці –
З Різдвом Христовим, любі діти!

Дніпро обняв дзвінкі Карпати,
А в хаті вже кутя і сіно.
... Читати далі >>>

L
Вміє вишивати, шити,
може ґудзики пришити,
та без одягу донині
рукодільниця-кравчиня.... Читати далі >>>
1. Найменше в світі частка дітей в Німеччині - 15%, а найбільше - в Кенії (51%).
2. Щодня в Росії відбувається близько 710 пожеж, в яких гинуть близько 40 чоловік.
3. У 1977 році серед американських фізиків жінки складали тільки 8%.
4. Найпопулярніше в світі жіноче ім'я – Анна (Ганна). Його носять майже 100 мільйонів жінок.
5. Найпоширеніше в світі прізвище - Чанг.
6. Найпопулярніше в світі ім'я - Мухаммед.
7. Мільйонний житель Москви народився в 1897 році.
8. У ПАР здобувається майже 2/3 всього світового золота.... Читати далі >>>
1. На найпершій грамофонній платівці був записаний голос Лайоша Кошута (1890 рік).
2. Перший національний прапор США і перші джинси "Levi's" були зроблені з конопель.
3. У кожній третій американській сім'ї є гра Scrabble (аналог гри "Ерудит").
4. Компакт-диски читаються від центру до краю, а записуються - від краю до центру.
5. Розміри взуття були придумані в 1792 році взуттєвиком Джеймсом Смітом.
6. Американська монета в 25 центів має 119 зарубок на бічній стороні.
7. Існує 293 різних комбінації для розміну американського долару.
... Читати далі >>>
В одному лісі жив був ведмідь Михайло .
Одного разу захотів він зайнятись власним бізнесом. Сходив він до свого друга Потапича в сусідній ліс. І той порадив йому придбати пасіку.
- Я цим бізнесом займаюсь вже давно, мед продаю не тільки в своєму лісі, а й за його межами. Звірі вдячні мені за це. Але спочатку ти повинен стати підприємцем, зареєструватися в податковій інспекції. Заплатив податок – спи спокійно,- навчав Потапич Михайла.
... Читати далі >>>
Найжахливіший податок в історії людства стягувався протягом 21 року Ранджитом Сінгхом. Він полягав у тому, що мешканці завойованого ним Пешавару (Пакістан) повинні були віддавати Сінгху щорічно сотню відрізаних людських голів.

Перший англієць, що наважився сказати королю "ні", був Святий Хью (1140-1200) з Лінкольну (Англія). Він відмовився платити податки Ричарду Левине Серце, тим самим завоювавши собі місце в історії.... Читати далі >>>

Про важливість математики для менеджерів – економістів питань практично не виникає, особливо, якщо менеджер – економіст збирається працювати за своєю спеціальністю. Його завдання полягає в тому, щоб зрозуміти і порадити відповідальній керівній особі, що такі – то математичні методи можуть бути ефективно застосовані для розв’язання таких – то і таких – то економічних завдань чи проблем. ... Читати далі >>>