Головна » Статті про освіту MyReferatik

Статті про освіту MyReferatik

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.
Новини освіти [2]
Цікаве [119]
Смішне [7]
Шокуюче [13]
Інше [11]
Звістка про перевертнів зустрічаються в безлічі стародавніх джерел. Ще грецький історик Геродот писав про якийсь північний народ нуров, здатний перетворюватися на вовків. А в «Слові про полк Ігореве» згадується полоцкий князь Всеслав, який вдень суди судив, а вночі вовком нишпорив. І сьогодні приходять листи, що розказують про цих загадкових істот. Чи варто всерйоз відноситися до подібних історій? Судіть самі.
Кілька років тому у видання, де я працювала, прийшов лист з сибірського села.... Читати далі >>>
Після того, як люди стали покидати тридцятикілометрову Зону відчуження, там почала править природа. Вже зараз буйно квітнуть рослини і, практично, не побоюючись людини, гуляють дикі тварини. Люди, які працюють в Зоні говорять, що звіри підходять дуже близько до житла людей. Але тепер хижі мешканці Зони вирішили повоювати за територію.
Вовки самі по собі дуже недурні тварини і відмінні мисливці. Вони знають, як правильно висліджувати здобич, а потім брати її в лещата всією зграєю. Але безлюддя і радіація зробили тварин ще розумнішими і сильнішими. Вага чорнобильських вовків вже перевалила за сотню кілограм, при нормі в шістдесят п'ять кілограм. Тепер зграя з п'ятнадцяти таких осіб без особливих проблем може полювати на все живе.

Найти хорошую работу в Киеве. Получить хорошую работу в Киеве с приличной зарплатой. Широкий выбор вакансий в Киеве.

- Вони ось тут оленів розірвали, чотирьох відразу. Це те, що я знаю. А в лісі що твориться - там справжній скотомогильник, кісток по лісу повно, - говорить дід Іван.... Читати далі >>>
За останній рік всі продукти харчування стали гордо маркуватися "БЕЗ ГМО". Причому як на зразках з високим ступенем їх наявності, так і на продуктах, ГМО в яких в принципі відсутній.
Бачимо, як добрі наміри перетворюються в зворотню реакцію. Тобто зараз вже на маркування "БЕЗ ГМО" споживачі перестають реагувати, оскільки перестають йому довіряти. А все чому? Тому що наші чиновники постійно "винаходять велосипед" замість того, що скористатися безкоштовним досвідом країн, що пройшли через цей етап.
Зараз всі продукти харчування щодо вмісту ГМО підлягають маркуванню.... Читати далі >>>
Усім нам відомо, що для повноцінного функціонування організму людина потребує цілого комплексі вітамінів. У цьому нас переконує і реклама вітамінних препаратів, яку ми зустрічаємо практично на кожному кроці. Але якщо саме слово вітаміни нам знайоме, то його значення для більшості людей - дуже туманно. Внесемо ясність.
Термін «вітамін» - прийшов до нас з латинської мови, він є похідним від слова vita - життя.

Чудомобиль. Детские каталки машинки купить. Детская каталка купить в Киеве

Вітаміни - це органічні речовини, які характеризуються високим рівнем біологічної активності. Іншими словами, потрапляючи в організм у вкрай незначних концентраціях, вітаміни активно включаються в обмін речовин, у певному сенсі навіть керуючи їми. ... Читати далі >>>
Іноді нам здається, що життя таке несправедливе. Що воно забирає в нас все хороше, натомість дає нам лише погане. Здається, що хтось зверху безжально знущається з нас. Грається з нами як немовля з іграшковими солдатиками. Іноді навалюється така купа проблем, що нерви починають вже невитримувати.
З'являються думки, чому все так. Чому життя йде так несправедливо? Чому нікчемним людям дається все, а тим, хто справді чогось заслуговує - нічого. Чому при спробі змінити це на краще ми потерпаємо фіаско. Невже це світ так запрограмований, щоб, як на зло, бути несправедливим. Думки про це інколи так засідаються в розумі, що про щось інше неможливо і думати. Хочеться добиватися справедливості. Хочеться рватися в бій. Але в кого добиватися справедливості? Проти кого лізти в бій? Позбавити світ якоїсь нікчеми і взяти за це на душу гріх, і стати такою ж нікчемою? І це не вихід!... Читати далі >>>
Війна. Вона виявляє сильних і слабких, відданих і зрадників.
Війна породжує доблесть, але і ненависть.
Війна вчить вбивати і демонструє цінність життя.
Війна все руйнує, але дарує наві плацдарми для будівництва.
Війна відбирає мільйони життів, але виборює мільярдам іншим право на існування. У ній ми бачим ворогів, але й знаходимо союзників. У ній ми відчуваємо страх, але й породжується відвага.
Війна є найбільшою анархією, але в ній найсуворіше дотримуються правила.
Війна є кривавими плямими в історії, але вона її творить. ... Читати далі >>>
Смерть. Навіть думаючи про це слово, в душі з'являється невідомий страх. Страх перед найстрашнішим для нас ангелом - Ангелом Смерті. Це слово викликає в нас не тільки страх, але й ненависть. Ми ненавидимо смерть тільки за те, що вона існує. Ми ненавидимо її за те, що вона відбирає в нас найдорожче - наше життя. Ми вважаємо її злом. Для нас вона стала уособленням скелетної баби з гострою косою. Ми будь-якою ціною намагаємося її перебороти, боячись проти неї, як проти найлютішого ворога.
Та яка вона насправді? Що істинно приховується за ширмою плачу і жалю?
Чому ж тоді перед такою страшною істотою хтось помирає з усмішкою на устах?
... Читати далі >>>
Справжня любов. Хтось приписує до цього поняття кохання, вважаючи, що кохання це найвищий вияв справжньої любові. Що це найчистіша, найправдивіша, і найміцніша любов. Романтики приписують коханню неймовірну силу, якою воно спроможне перевернути світ. Але... кохання це не прояв справжньої любові. Кохання це лиш найпростіший спосіб проявляти свою любов. Адже, саме тих людей, які тобі дорогі, які люблять тебе, заради яких не потрібно долати різні нематеріальні бар'єри, саме їх найлегше любити. Адже ця любов є найвигідніша, адже вона несе винагороду. Вона дає взамін любов іншої людини. Вона дарує ласку, тепло, ніжність, тілесну насолоду. ... Читати далі >>>
Герой. Цей статус в суспільстві вважається найблагороднішим. Ніщо не можу втішити людську самолюбов більше, ніж визнання нас кимось за героїв. Адже саме про героїв складають легенди. Оспівують їхню відвагу. Називають в їх честь нащадків.
Та кого нам саме потрібно вважати за найбільших героїв. Асоціації з могутніми захисниками вітчизни, з рятувальниками, що надають нам допомогу при критичних ситуаціях. З лікарями, що рятують наше здоров'я і життя. З усіма тими, хто перемагає ворогів, здобуває славу, звитягу, свободу життя. Вони всі гідні називатися героями.
Та хто ж все таки вартий звання першого серед героїв?... Читати далі >>>
1. Вакуумний поцілунок
Проводиться «всмоктуванням в себе губ партнера, як ніби ви намагаєтеся висмоктати з неї душу і внутрішні органи». Цей поцілунок не повинен бути тривалим. У книзі дається порада: «… Коли ваші губи втомляться, то поцілунок необхідно повільно послабити. Ні в якому разі не відривайте своїх губ від губ партнера несподівано. Інакше пролунає гучний хлопок, який може перелякати оточуючих. При правильному припиненні поцілунку може лунати неголосне шипіння, що виходить з області ваших ротів, але ні в якому разі не з будь-якого іншого місця «.
Якщо поцілунок виконаний правильно, то «… приємне відчуття заціпеніння, оніміння і спустошення повільно поширюється по всьому вашому тілу. ... Читати далі >>>