Головна » 2013 » Вересень » 27 » Чи затребувана сьогодні освіта

Чи затребувана сьогодні освіта

Безробіття в Європі швидко зростає. Сьогодні навіть наявність диплома спеціаліста не гарантує швидкого працевлаштування . Як відомо , можливості працевлаштування в чому залежать від обраної професії.

Незважаючи на те , що в Німеччині існує потреба у висококваліфікованих кадрах , все ж деякі фахівці з утворенням все одно стають безробітними . За результатами 2011 року, без роботи залишилося щонайменше 908 тисяч осіб , які закінчили середньо -спеціальна або вищий навчальний заклад . На сьогоднішній день до Німеччини налічується 4 мільйони безробітних. Незважаючи на те , що фахівці з області науки були потрібні завжди , все ж європейські академіки також залишаються без роботи.

Родился ребенок? Тогда Вам нужно обновить свой дом детскими приспособлениями: коляска, детская кроватка, подогреватели пищи, молокоотсосы и прочее. На топтоп.юа все это представлено Вам в удобной форме. Просто выбираете детский товар, который Вам понравился и покупаете, если он подходит для Вашего ребенка.

Зараз є велика кількість навчальних матеріалів , таких як курс МСФЗ ( ДипІФР / DIPIFR ), та й саме навчання стало набагато якіснішим. Тим не менш, важкі часи з точки зору кон'юнктури не можуть не позначитися на молодих фахівцях . Однак , як вважають фахівці , для професіоналів в Німеччині не потрібен великий період для адаптації. Як правило , більшість фахівців працевлаштовується вже через рік після закінчення університету.

Особливим попитом тут користуються спеціальності лікаря, вчителя з таких предметів , як фізика , математика , латинь. Також затребувані і представники гуманітарних професій. У інженерів в більшості своїй дуже райдужні перспективи. А от попит на юристів різко впав. З соціальними працівниками ситуація йде суперечливо. З одного боку , ці професії досить затребувані , а з іншого фахівцям, які закінчили університет , досить складно знайти роботу.