Головна » 2013 » Травень » 20 » Диплом швейцарського університету - ключ до успішної кар'єри в готельному бізнесі

Диплом швейцарського університету - ключ до успішної кар'єри в готельному бізнесі

Швейцарія вважається піонером в області готельного, туристичного, ресторанного менеджменту, управління у сфері гостинності та, більшість найбільш високооплачуваних менеджерів у цій сфері навчалися в університетах саме тут. Одним з таких університетів є IHTTI - Міжнародний Інститут Туристичного і Готельного Менеджменту (м. Невшатель). Невшатель - повний життя університетське місто, розташований на березі мальовничого озера Невшатель біля підніжжя гір.

Секрет успіху одного з кращих інститутів готельного та туристичного менеджменту, IHTTI, полягає в тому, що він базується на території колишнього готелю EUROTEL, одного з найвідоміших готелів у Невшателі. За час навчання всі студенти проходять практику абсолютно у всіх підрозділах. Тут навчають не тільки керувати людьми в різних сферах гостинності та туризму, а й розвивати власні новаторські ідеї, вміти аргументувати доцільність їх впровадження.

IHTTI пропонує різноманітні програми у сфері туристичного і готельного менеджменту. Студенти, що успішно завершили 6 семестрів, отримують ступінь бакалавра за однією з двох спеціальностей: «Міжнародний готельний і туристичний менеджмент» або «Міжнародний готельний менеджмент і дизайн».

Студенти, що отримали ступінь бакалавра в галузі туризму та гостинності, можуть продовжити навчання в магістратурі в одному з університетів Швейцарської освітньої групи (Swiss Education Group), куди входить IHTTI.

Для тих, хто має вищу освіту за фахом не пов'язаної з туризмом, але бажав би побудувати кар'єру в цій сфері, пропонується однорічна пост дипломна програма за спеціальністю «Готельний менеджмент». Випускники цієї програми можуть також продовжити навчання в магістратурі.

Хотите проходить оплачиваемую практику в процессе практики и получать реальный опыт? Образование в канаде это легко позволяет. Но главным Вашим приобретением будет бесценный опыт и практические навыки по Вашей специальности. Не упустите Ваш шанс.

У IHTTI досить гнучка програма навчання: звичайний трирічний курс на ступінь бакалавра складається з 6 семестрів. Перший і другий курс навчання включає по 5 місяців теоретичної підготовки та за 4-6 місяців оплачуваного стажування в сфері гостинності. Перша стажування зазвичай проходить в одному з провідних готелів Швейцарії, а друга - у будь-якій країні світу. Це реальна можливість обзавестися елітними рекомендаціями і важливими знайомствами, які дуже знадобляться в майбутньому! Під час практик середній розмір заробітної плати студентів становить 2500 швейцарських франків.

Викладання на всіх програмах ведеться англійською мовою - офіційною мовою будь-якого бізнесу. У просі навчання студенти освоюють на вибір ще один або дві іноземні мови: французька, німецька або іспанська.

Для студентів з недостатнім знанням англійської мови проводяться підготовчі курси (English Foundation) тривалістю від 4-х до 16-ти тижнів, які більш ніж на 50% спонсорується Swiss Education Group.