Головна » 2013 » Вересень » 16 » Дистанційна освіта особливості податкового вирахування

Дистанційна освіта особливості податкового вирахування

Останнім часом намітився значний ріст інтересу до дистанційних методиками навчання. З одного боку , вони дозволяють заощадити дорогоцінний час і кошти , з іншого - створити гармонійну , продуману програму навчання , яку цілком можна поєднувати з професійною стажуванням та , навіть , робочим процесом .

Сьогодні подібні курси реалізуються в рамках установ середньої, вищої , професійної додаткової освіти в очній , заочній , вечірньої ( очно - заочної ) формах , в режимі екстернату , а також при поєднанні зазначених вище напрямків . Всі вони підпадають під дію законодавчих норм про надання податкових відрахувань.

Не удается подобрать мебель для кухни? Это понятно, т.к. не всегда можно подобрать в салонах серийную продукцию, которая на все сто подойдет по дизайну, размерам или качеству исполнения. Альтернативный вариант - мебель на заказ в Житомире. В этом случае, дизайнеры разрабатывают индивидуальный проект в соответствии с функциональной нагрузкой и спецификой применения кухонной мебели.

У відповідності з діючими правилами , кожен громадянин РФ , який отримує оподатковуваний дохід з рівнем ПДФО 13% , має право на повернення податку за навчання. Споживачеві достатньо подбати про належне оформлення договору на навчання з ліцензованим закладом , самостійної оплаті програм ( із зазначенням ПІБ в платіжних документах ) - і будь-який комплекс освітніх послуг надаватиметься йому зі знижкою.

Виняток не становлять і сучасні дистанційні методики . У роз'яснювальному листі ФНС Росії зазначено, що соціальний відрахування на освіту у разі самостійного звернення платника податків надається йому незалежно від форми навчання - будь то аспірантура , екстернат або дистанційне навчання .

Дещо інша ситуація складається в тому варіанті , якщо програму дистанційного освіти ви обираєте для своїх дітей. Відповідно до наказу Міносвіти Росії , ви маєте право отримати податкове вирахування тільки при очній формі навчання дитини.

Сучасне дистанційна освіта є альтернативою навчанню за кордоном. Сьогодні воно реалізується на високому якісному і професійному рівні.

Це дає законодавцям повне право прирівнювати « високотехнологічні» навчальні програми до традиційних форм навчання і надавати їх споживачам податкові пільги. Ви особисто можете познайомитися з практикою реалізації подібних рішень - за допомогою інформаційних баз найбільших російських і зарубіжних компаній , представлених в Інтернеті.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на відкриту бібліотеку verni - nalog.ru , що містить в собі сучасний набір теоретичних матеріалів , податкових завдань і консультаційних сервісів.