Головна » 2013 » Жовтень » 12 » Друга вища - не панацея для кар'єри

Друга вища - не панацея для кар'єри

Кілька років тому по всьому пострадянському простору пройшла хвиля, яка підняла всіх бажаючих отримати другу вищу освіту. Закінчити тільки один ВНЗ і володіти тільки одним дипломом вважалося немодно, і навіть непристойно. Сьогодні пристрасті трохи вщухли, у багатьох з'явилася можливість прагматично оцінити необхідність другого, а для когось і третьої вищої диплома.

Часто проводите тренинги, семинары, конференции? Ученые доказали, что 80% информации, которые воспринимает на мозг, мы оцениваем визуально. Очевидно, что для успешно проведенных презентаций Вам необходимо купить флипчарты. Флипчарты крепятся на трех ногах и имеют магнитно-износостойкую поверхность.

Що ж, давайте розберемося, навіщо взагалі потрібна вища освіта людині, тим більше, якщо в більшості випадків цінується, насамперед, досвід роботи або престиж ВНЗ видав диплом ? Не хочеться нікого розчаровувати, але, як показує практика, одиниці людей з двома вищими можуть претендувати на довгоочікуваний ріст і прогрес у кар'єрі. Для інших, цей шлях приносить тільки втрату часу і фінансів.

Чому відбувається саме так?

Все досить банально. Вибираючи між молодим спеціалістом з єдиним нещодавно отриманим дипломом і зоотехніком з економічним другою вищою, роботодавець напевно віддасть перевагу спеціалісту - випускнику. Навіть якщо у вчорашнього студента поки немає досвіду в роботі, він витратив на вивчення своєї фахом щонайменше 5 років. Друга вища передбачає набагато більш « вкорочену » програму, і в підсумку, на виході дає набагато менше знань. Керівники компаній про це знають!

Кадровики дають пораду - отримувати другу вищу, насамперед заради кірочок, а так само ще однієї додаткової рядки в резюме. Але тим, хто дійсно зацікавлений в отриманні нової професії, до всіх дипломів повинен ще докласти декілька сертифікатів про проходження всіляких освітніх курсів і / або семінарів. Це, справді, зможе переконати роботодавця, у щирій зацікавленості нового фахівця.