Головна » 2010 » Липень » 2 » Газета The Sun опублікувала список забавних назв доменних імен

Газета The Sun опублікувала список забавних назв доменних імен

Газета The Sun опублікувала список знайдених нею забавних назв доменних імен. Це часом смішні або безглузді імена сайтів. Газета називає ці назви дурними і безглуздими, припускаючи, що такі імена сайтів з'являлися випадково.

Прикладом такої назви може служити адреса penisland.com. З назви зовсім не очевидно, що мова йде всього лише про сайт (своєрідний "острів"), де можна купити авторучки.

Серед інших назв, знайдених журналістами The Sun, можна відзначити:

whorepresents.com - це зовсім не сайт повій, а база даних з пошуку відомих людей. (Verber: whore по англійські - [цензура])
expertsexchange.com - не сайт фахівців зі зміни статі, а співтовариство з обміну знаннями між програмістами.
therapistfinder.com - допомагає шукати не гвалтівників, а лікарів-терапевтів (Verber: rapist - гвалтівник). molestationnursery.com - можна подумати, що це сайт педофілів, а насправді це місце, де можна придбати морозостійкі рослини для саду.

Вдалося виявити й інші, не менш забавні назви сайтів. Так знаменитий сайт естонського дитячого саду носить горде ім'я mudila.ee, а Інститут експериментальної біології там же в Естонії розташовується за не зовсім пристойному для нашого ока і вуха адресою ebi.ee. Ще більш непристойності e-mail інституту, за яким запропоновано звертатися на головній сторінці сайту.

Сайт anus.com створений американською асоціацією нігілістів (The American Nihilist Underground Society), а представництво ТОВ "Стройсвязьурал-1" розташовується за адресою ssu.ru. А urka.ru - це сайт Удмуртської Республіканської Колегії Адвокатів (урка).

На сайті dermo.com, що виробляє хімічні реагенти, красується вітальний напис Welcome to Dermo, що не може не викликати посмішку в російськомовних користувачів інтернету. А за адресою nasrat.com розташований сайт туристичних послуг - там, приміром, можна замовити авіаквиток.

Французька телекомунікаційна компанія вибрала для свого сайту оригінальний адреса - minet.net. Компанія так і називається - MiNet. Німецька фірма-виробник протимоскітні сіток також немилозвучно імені свого сайту російською мовою - neher.de.

Компанія Jopa Company - сайт jopa.com - займається ландшафтним дизайном, а за адресою jopa.net розташована благодійна некомерційна організація Jopa Ministries, Inc. Крім того, існує сайт jopaonline.com, що пропонує відвідувачам замовити гарячі обіди з доставкою.

Нігерійська компанія Ebun Industries Limited є крупним постачальником какао на світовий ринок. Адреса сайту відповідний - ebun.com. Ще непристойні звучить адреса сайту компанії Education Based Latino Outreach, що займається освітою.

Словенська інформаційний портал розташований за адресою sraka.com, а якщо набрати в рядку браузера suki.net, то ви потрапите на японський сайт, присвячений мережних технологій. Suka.org приведе вас на сайт благодійної організації - Singapore United Kingdom Association.

Італійський музикант вибрав собі оригінальний псевдонім, і сайт у нього такий же - urod.org. А chmo.com належить компанії, що розробляє мікрокомп'ютери.

Список не вичерпується наведеними прикладами. Пропонуємо читачам самим пошукати інші забавні адреси сайтів в інтернеті.

З вже надійшли до редакції знахідок наших читачів відзначимо: mocha.org - Музей дитячого мистецтва. mudocollection.com.tr - Колекція модного одягу з Туреччини.
perdoplastic.nl - Сайт голландської компанії, що пропонує обладнання для виробництва виробів з пластмаси. antikal.de - Німецька фірма продає побутову хімію.
duraktekstil.com - Турецька фірма, що виробляє одяг.