Головна » 2013 » Жовтень » 2 » Грамотно складене резюме - ключ до успіху

Грамотно складене резюме - ключ до успіху

Правильно скласти резюме - надзвичайно важливо. Саме за цим документом роботодавець отримує про вас перше враження. Яким воно буде, залежить тільки від вас. Отже, як же все-таки правильно писати резюме? У першу чергу при складанні резюме важлива структура. Мова написання повинен бути простим і зрозумілим. Роботодавець не буде витрачати багато часу на вивчення вашого резюме. Щоб прийняти рішення, він повинен побачити короткий, інформативний та змістовний документ. Текст не повинен бути суцільним : ключові моменти вашого попередньої діяльності повинні бути виділені.

Теряетесь в выборе машины для грузоперевозок? Менеджеры компании Мотор-М с удовольствием подскажут и подберут для Вас наиболее выгодные условия http://motor-m.com.ua. Удачных Вам переездов с Мотор-М.

Правильно оформлене резюме - запорука успіху. Воно має виглядати презентабельно. Досягніть однакових проміжків, рівних полів, не забувайте про абзаци. Якщо збираєтеся друкувати резюме - зробіть це на лазерному принтері. Друкуйте резюме на білій якісному папері, обов'язково покладіть у файл, щоб воно не втратило зовнішній вигляд. Шрифт краще застосувати 12 або 14 пт, щоб резюме можна було прочитати.

Як кажуть, стислість - сестра таланту. Це стосується і резюме. Бажано умістити його на 1 сторінку. Детальніше слід зупинитися на місцях роботи за останній час. Сенс викладайте грамотно, коротко й інформативно, не загострювали увагу на дрібних деталях.

Перш, ніж писати резюме, продумайте його. Воно повинно відповідати тій посаді, яку ви хочете зайняти. Якщо відправляєте резюме на різні посади, складіть кілька його варіантів, підкреслюючи в кожному те, що важливіше тому чи іншому випадку. Уникайте загального опису і непотрібних визначень. Резюме має бути точним.

Резюме має бути простим. Не пишіть в тексті абревіатури, всі назви пишіть повністю. Описуйте попередній досвід без зайвого хизування, свої досягнення ви ще зможете проявити у роботі.

Використовуйте короткі фрази. Не користуйтесь довгими складнопідрядними реченнями. Не вживайте специфічні терміни, які можуть виявитися незрозумілими. Резюме має представляти собою закінчений документ. Не обривати думку на півслові.

Резюме має бути ідеально з точки зору граматики. Не варто покладатися на редактор Word. Перечитайте текст вголос, так легше виявити і виправити помилки. Уникайте двозначності в пропозиціях.

Зберігайте офіційний характер при написанні резюме. Чи не засмічуйте його подробицями особистого характеру. Якщо роботодавець не вимагає фотографію, докладати її не варто. Не забувайте, резюме - ваша « візитна картка» для роботодавця. Головне - правильно скласти резюме - і результат перевершить ваші очікування.