Головна » 2011 » Серпень » 4 » Як можна швидко навчитися друкувати наосліп?

Як можна швидко навчитися друкувати наосліп?

Ось таке питання. Але точної відповіді ви не знайдете, так як це все суто індивідуально. Можна звичайно довго сперечатися про те, що одна людина може за місяць прекрасно набрати швидкість 200 символів в хвилину при початкових нульових навичках, а інший і через півроку толком друкувати не вміє. Як і в будь-якій іншій справі все залежить від ваших зусиль. Скільки сил ви будете витрачати, звідси і результат повинен поступово зростати.

Що ж можна порадити для охочих навчитися сліпому методу друку? Є кілька варіантів. Як найбільш інтуїтивний і ігровий метод, звичайно не для новачків, підійдуть клавіатурні гонки та інші змагання, які пропонують кілька сайтів. Ви зможе позмагатися з іншими учасниками і зрозуміти, якого рівня досяг ваш навик сліпого друку. Не турбуйтеся, що часто залишаєтеся в аутсайдерах. Це тільки на початку. Будете тренуватися - буде і зростання.

Чим хороші онлайн змагання? Тим, що вони дають додатковий стимул вдосконалюватися. Це як у професійному спорті, у спортсмена з'являється мета перемогти. Він щодня думає про неї, він йде до цього моменту, і в один прекрасний день він перемагає. Ось так і в онлайн "перегонах" на друк наосліп. Звичайно, вам ні хто не заборонить друкувати по-старому, але ви ж самі розумієте, що швидкість такого методу помітно відстає від друку наосліп.

Не получается вспомнить анекдоты в компании друзей? Анекдоты про Вовочку Вы точно не сможете забыть, так как они краткие и очень смешные. Много анекдотов про Вовочку Вы сможете найти на anekdotovdom.com.
Якщо ж у вас проблеми з Інтернетом, або ж ви взагалі не знаєте, як це можливо друкувати наосліп, то тут вам на допомогу можуть прийти спеціальні програмки, наприклад, такі як Соло на клавіатурі. Дуже цікава програма, багато хто вчився друкувати, використовували її у своїй практиці. Автор цієї статті так само спочатку користувався цією програмою.

Новачкові іноді буває просто важко не дивитися на клавіатуру. Як варіант, можете заклеїти кожні клавіші непрозорим скотчем. Це відучити вас від звички підглядати. Спочатку буде дійсно трохи важко, але потім через день-два такої печатки ви з легкістю зможете зрозуміти, де яка буква розташована. Головне при цьому не заклеїти спеціальні мітки, на буквах а та о. Вони якраз і призначені для того, щоб максимально швидко поставити пальці в правильне положення.

У багатьох може виникнути питання, а за який термін можна прийнятно навчитися друкувати наосліп. Все залежить від того, що означає у вашому розумінні слово прийнятно. Так вже через кілька днів занять ви зможе друкувати зі швидкістю близько 100 - 120 символів в хвилину, не густо, але те ж нічого. Через місяць активних кілька часових тренувань в день, реальністю може стати швидкість в 200 - 220 символів в хвилину. Мова тут йде про повноцінний набір тексту, а не безглузду нісенітницю у вигляді печатання кількох повторюваних слів.

Професіонали мають швидкість середньої друку близько 300 - 350 символів в хвилину.

Взагалі навчання друку в сліпу можна розділити на три етапи. Перший просто в сліпу орієнтуватися, де яка буква розташована. Другий етап навчитися друкувати, не дивлячись на клавіатуру складами. Це як під час навчання читання, спочатку ми вчимося читати, за словами, далі по складах, але, а після в міру напрацювання досвід може без проблем вивчати цілі те цікавих нам книг. Ось так і в пресі в сліпу, спочатку навчаються друкувати букви, потім слова, а після йде робота над швидкістю, при дотриманні кількості помилок.