Головна » 2011 » Серпень » 4 » Як організувати і провести випускний вечір?

Як організувати і провести випускний вечір?

У житті кожного випускника школи або коледжу, студента інституту чи технікуму настає момент прощання зі своїми наставниками і вчителями. Дзвенить останній дзвінок випускного балу і Ви на порозі нового життя. Що чекає попереду? Які простори відкриває перед Вами життя? Але через багато років ми не раз згадаємо найцікавіший і грандіозне свято - випускний вечір у школі. Щоб шкільний випускний вечір вдався, необхідно зупинитися на таких аспектах:

1 Крок

Широкий ассортимент домов и коттеджов на GrandCottage. Купить дом под Киевом. Загородный дом под Киевом или коттедж в Киеве – это комфортно, престижно и дорого.

Випускний вечір повинен бути цікавим

Для цього необхідно запросити креативного молодого професійного ведучого, продумати цікавий сценарій, в якому панує сміх, веселощі, жарти, ігри, конкурси, вікторини.

2 Крок

Випускний вечір повинен бути запальним

Тому ми влаштуємо запальну дискотеку. Танцюють всі! Від випускників до вчителів і батьків. Сучасні популярні хіти російської і зарубіжної естради, диско 80-х, щось у стилі ретро, ​​клубні хіти, які звучать на кращих танцполах світу, потужний звук і неймовірна кількість спецефектів: світло, дим, конфетті-шоу, піна, сніг машина, мильні бульбашки - все це на Вашій дискотеці випускного вечора.

3 Крок

Випускний вечір повинен бути яскравим

Ми оформлюємо зал повітряними кулями, щоб підкреслити урочистість випускного вечора в момент вручення атестатів, і надати особливу атмосферу на випускному балі, адже оформлення кулями - найпростіший і одночасно ефектний спосіб для того, щоб за лічені миті перетворити навіть непоказний шкільний спортивний зал, хол , актова зала або їдальню, де відбувається випускний вечір, в палац мрії.
Феєрверк - вибух світла, яскраві бризки вогню, нескінченна феєрія фарб, феєрверки.

4 Крок

Випускний вечір повинен бути незабутнім

Запросимо фото і відеооператора на випускний вечір. Переглядаючи фотографії та відеофільм про випускний вечір, Ви можете на якийсь час перенестися у дитинство, знову пережити захоплення і радість, який Ви відчули, будучи випускниками. Підсумком роботи фото і відеооператора буде змонтований фільм про випускний вечір в яскравій упаковці з оригінальною заставкою, титрами і безліччю спецефектів, приголомшливий випускний альбом для кожного випускника та фотоколаж - слайдшоу на випуском вечорі, будь пам'ятна сувенірна та поліграфічна продукція.

5 Крок

Випускний вечір повинен бути карколомним

Родзинкою випускного вечора може стати барвиста шоу-програма. Це може бути виступ артистів абсолютно різних жанрів: фокуси, танцювальні колективи, музичні групи, жонглери, пародисти, зірки естради.