Головна » 2010 » Липень » 1 » Як швидко вивчити іноземну мову!

Як швидко вивчити іноземну мову!

Доведено, що найбільш продуктивним навчанням іноземної мови вважається навчання, яке складається з декількох методів:
 • Заняття з групою та / або репетитором,
 • Поїздка в мовне середовище і ...
 • Самонавчання.

Не варто думати, що вивчити мову можна тільки самостійно. Так, Ви будете правильно будувати речення, на щастя більшість підручників написані цілком доступно ... Але чи будете Ви на ній розмовляти? Швидше за все ні. Тим не менше, Ви значно підвищите свій рівень знання мови, якщо станете займатися самостійно.

Вакансии от работодателей. Работа для Вас. Только лучшие предложения от работников. Найди работу онлайн.

Ось декілька порад як вивчити мову:

Як швидко вивчити іноземну мову


  1. Не вірте книгам у магазині з заголовками типу «англійську за три тижні» або «французький по 5 хвилин на день». Якби мова вчилася так швидко, все давно б стали поліглотами.

  2. Почніть самонавчання з розуміння його переваг. Так Ви зможете контролювати навчальний процес і виробити дисципліну. Не приступайте до самонавчання насильницьки - інакше у Вас нічого не вийти. Коли Ви з задоволенням починаєте займатися самостійно, Ваші успіхи будуть примножуватися з кожним днем.

  3. З'ясуйте, які навчальні вивчення мови техніки Вам підходять, над чим вам треба працювати і як це краще зробити. Навчальну літературу, навчальні відео та аудіо-диски легко купити в будь-якому магазині. Уважно вивчіть їх вміст перед покупкою: матеріал повинен задовольняти Вашим запитам повністю або хоча б на 80%.

  4. Орієнтуйтеся на успіх і ставте чіткі рамки. Не займайтеся вивченням мови час від часу, а визначте час і кількість годин/виконаних вправ під свої уроки. Продумайте, якого рівня знання мови Ви хочете досягти по завершенню. Далі Ви можете придбати книги з тестами і перевірити себе та дізнатися докладніше про свій прогрес, якщо такий був.

  5. Якщо запал під час навчання падає (а таке буває нерідко), згадайте про поставлені завдання та переваги, які дає виконання планів. Ви отримаєте масу задоволення після того, як озирнетеся і побачите, як багато Ви зробили і не витрачали час дарма.

  6. Самонавчання - кращий метод відпрацювання граматики. Чим більше вправ Ви зробите, тим краще навчитеся правильно будувати речення іноземною мовою, тут все суворо пропорційно. Але бувають особливі випадки вживання, які варто позначати знаком питання або іншим знаком, а потім запитати у більш знаючої людини, наприклад, у викладача.

  7. Активно використовуйте словники. Багато з них крім транскрипції включають ще й аудіо-файли з вимовою. Більш того, в ABBYY Lingvo, наприклад, є всі відмінкові парадигми, форми дієвідміни в усіх часах (для яких мов це доречно). Завдяки таким довідками, Ви легко будете складати навіть найскладніші речення.

  8. Для самонавчання іноземної мови створені книги та фільми! Літературу іноземною мовою можна купити в будь-якому книжковому, а поширення dvd з декількома мовними доріжками відкриває просто необмежені можливості для учня. Якщо книги на оригіналі дуже складні для Вас, купуйте адаптовані видання (вони нерідко супроводжуються попутними завданнями для кращого розвитку навиків). Перед покупкою диска подивіться на обкладинці наявність мовної доріжки, яка Вас цікавить, а також наявність субтитрів. Почніть з простого: мультфільмів, які Ви вже бачили чи ще ні.

  9. Беріть підручники, коли сидите у зубного або їдете в метро: не втрачайте часу, і незабаром Ви помітите, наскільки сильно Ви прогресуєте у вивченні мови!


Успіхів Вам у
швидкому вивченні іноземної мови!