Головна » 2013 » Жовтень » 1 » Як слід вибирати вуз для вступу?

Як слід вибирати вуз для вступу?

Вища освіта сьогодні цінується, як ніколи тому переважна більшість випускників шкіл планують вступати до вищих навчальних закладів. І треба відзначити, що вибір навчального закладу - справа дуже відповідальна і від цього багато в чому залежить майбутнє абітурієнта. Тому при виборі вузу потрібно керуватися наступною інформацією.

Скучно и тихо в Вашем автомобиле? Выбирайте автомагнитолы днепропетровск со стильным дизайном и светодиодное подсветкой кнопок в тон Вашего авто. На странице с автомагнитолой Вы найдете технические характеристики, описание и отзывы покупателей.

1. Не варто надто довіряти рейтингам вузів, як це робиться на Заході. Справа в тому, що російські реалії такі, що мало не половина випускників вузів працює не за фахом, тому порівнювати заробітні плати випускників вузів не зовсім коректно. Наприклад, фахівець з психології може продавати нерухомість і заробляти дуже добре.

2. Багато абітурієнтів вважають, що найкращі вузи мають найвищі прохідні бали. Насправді це не зовсім так - у всіх вузах прохідний бал формується індивідуально і залежать це від того, скільки абітурієнтів подали документи на вступ.

3. Багато абітурієнтів традиційно вважають, що державні вузи краще. Однак сьогодні багато якісних вузів і це треба уважно враховувати.