Головна » 2010 » Грудень » 21 » Японські перевертні

Японські перевертні

Кицуне
Кицуне в японській міфології лисиці-перевертні. Їх вважають розумними хитрими створіннями, що здатні перетворюватися на людей, як тануки. Підкоряються Інарі, богині злакових рослин. В Японії відомі китайські легенди про лисиць, що перетворюються на прекрасних дівчат і спокусливих хлопців. Красі лисиці здатні опиратися небагато. Лис-чоловік - вишуканий співбесідник, глибокий учений і добрий друг. Коханець лисиці-жінки наврядчи коли-небудь її забуде, бо окрім краси вона наділює неймовірними безоднями жіночої мудрості.

Тануки
Тануки в японській міфології - перевертень-борсук або єнотовидний собака. Для японців тануки - це популярні герої дитячих пісеньок, казок і легенд, не особливо розумні непосидючі створіння, що безуспішно намагаються пожартувати над людьми. Вважається, що, поклавши на голову листя, тануки можуть перетворюватися на кого схочуть. Деяким видатним та легендарним тануки японці будують храми і поклоняються, як богам. Геніталії тануки - традиційний символ успіху, вони вважаються площею 8 татами - 12 кв. метрів. Скульптури тануки з величезними геніталіями і пляшкою сакэ в лапі часто можна зустріти в Японії.

Неко
Хочеш бути в потоці останніх новин? Свіжі, короткі та інформативні новини про політику, спорт, кіно, інші теми щоденно публікуються ukr.obozrevatel.com. Крім того, ти можеш слідкувати за новинами в соціальних мережах.
Неко, кішки-перевертні в японській міфології. Вважається, що кішки як і тануки і лисиці (кицуне) вміють перетворюватися на людей. Зазвичай вважаються добрими створіннями, що допомагають людям. Часто бувають чарівними помічниками героїв в міфах і легендах. Як і лисиці, дівчата-кішки можуть бути дуже небезпечними. В людському вигляді демонструють надлюдську гнучкість, рухливість і хитрість. Зберігають котяче забарвлення тіла. В стародавні часи в одному старому храмі, в який ніхто не заходив, поселилася кішка. Вона стала виходити на дорогу і сідати на задні лапи і піднімала передню лапу, нібито запрошуючи людей в храм. Дізнавшись про таке диво, натовпи повалили в цей храм. З тих пір статуї кішок з піднятою передньою лапою лапу вважають тими, що приносять успіх і часто ставляться перед храмами і в будинках.

Іну
Іну в японській міфології собаки-перевертні. Звичайно собакам поклоняються як варті так і захисникам. Статуї Кома-іну - дві собаки один напроти одного, у лівої паща закрита, у правої - є відкритий - часто ставлять в храмах як захист від злих сил. Також вважається, що собаки народжуються без болю, тому вагітні жінки в деякі дні приносять статуям собак жертви і благають про вдалі пологи. Іноді можуть перетворюватися на дуже сильних і високих чоловіків, зраджених своїми друзями, відмінних воїнів, але декількох скривджених розумом, позбавлених живої уяви і легко впадаючих в гнів

Сару
Сару - в японській міфології мавпи-перевертні. Перетворюючись на людей, мавпи виглядають як літні люди, дуже розумні і знаючі, але дещо дивної поведінки. Дуже люблять великі компанії, в деяких легендах навіть рятували людей тільки для того, щоб з ними поспілкуватися. Легко впадають в гнів, але швидко відходять

Цуру
Цуру - журавлі-перевертні в японській міфології, які вкрай рідко перетворюються на людей, в людському вигляді - дуже добрі, милі, красиві істоти зі розумним поглядом. Часто приймають вигляд мандруючих ченців і подорожують у пошуках тих, хто потребує їх допомоги. Ненавидять насильство.

Недзу
Недзумі в японській міфології - криси-перевертні. В людському вигляді - маленькі мерзенні людиська без жодних моральних принципів, з відмінним нюхом і зором. Стають шпигунами і вбивцями.

Куно
Кумо - в японській міфології - павуки, що уміють перетворюватися в людей. Вельми рідкісні істоти. В звичайному вигляді виглядають як величезні павуки, розміром з людину, з червоними очима, що горять, і гострими жалами на лапах. В людському вигляді - прекрасні жінки з холодною красою, заманюючі чоловіків в пастку і пожираючи їх