Головна » 2010 » Жовтень » 28 » Казка про підприємця: "Михайло-підприємець"

Казка про підприємця: "Михайло-підприємець"

В одному лісі жив був ведмідь Михайло .
Одного разу захотів він зайнятись власним бізнесом. Сходив він до свого друга Потапича в сусідній ліс. І той порадив йому придбати пасіку.
- Я цим бізнесом займаюсь вже давно, мед продаю не тільки в своєму лісі, а й за його межами. Звірі вдячні мені за це. Але спочатку ти повинен стати підприємцем, зареєструватися в податковій інспекції. Заплатив податок – спи спокійно,- навчав Потапич Михайла.
Подумав, подумав собі Михайло : «Навіщо мені ті податки? Я і без них успішно торгуватиму медом!» Згодом придбав він пасіку, накачав меду, і справа почалася. Першими на зиму мед придбали білки.
Згодом багато лісових жителів дізналися про Михайлову справу. Запастися медом вирішила руда Хитруля.
Наступного дня Хитруля порадила своєму сусідові вовку Вовчику Сіренку купити меду в Михайла. А вовк працював у податковій інспекції, та вирішив перевірити, чи законно ведмідь продає свій товар.
Наступного дня з перевіркою до Михайла прийшли з податкової: Лев Левович - начальник, Вовчик Сіренко та Сова Совеліївна. Вони пояснили йому, що кожний, хто займається підприємницькою діяльністю повинен сплачувати податки. Це все потрібно для того, щоб в нашому гарному лісі успішно працювали як лісова школа, так і лісова лікарня і т. д.
Поміркував собі Михайло та вирішив піти й зареєструватися підприємцем.
Правду казав Потапич : «Сплати податки й спи спокійно».