Головна » 2013 » Вересень » 9 » Коли виникла перша флешка?

Коли виникла перша флешка?

Одне з питань, які вчителі задають найчастіше : « Як мотивувати учнів на навчання ? » Є питання ще краще: «Як я можу спонукати учнів думати? » Бракує, перш за все, зацікавленості у навчанні. Більшість займаються лише під тиском з боку старших і воліють поверхнево освоювати знання, не заглиблюючись у матеріал. Якщо учнів спонукають думати і заохочують їх мислення, у них буде бажання вчитися. Найефективніший спосіб спонукати учнів думати - це задавати їм провокуючі думка стимулюючі питання. Добре коли учні самі ставлять запитання. Але як реагувати на питання не в тему. З метою? Ну, наприклад, збити хід уроку... Питання учня «Хто винайшов флешку ? » Звучить нерозумно, а от має місце. Що варто відповісти на нього вчителю інформатики...

Хотите привлечь больше трафика на ваш сайт для соответствующей категории и целевых страниц? Экономически эффективная раскрутка сайтов отлично для Вас подойдет, если Вы находитесь на этапе стартапа и обладаете сравнительно небольшим бюджетом. Сотрудничество происходит в режиме переговоров, чтобы Вы точно знали, куда пошла каждая копеечка.

Швидко, за допомогою пошуковика знаходжу в інтернеті і читаю без підготовки зі сторінки, якій можна довіряти :

" Історія створення флешок почалася в 1984 році в Японії, з винаходом компанією Toshiba напівпровідникової перепрограммируемой флеш -пам'яті. У 1989 році з'явився перший чіп з флеш - пам'яттю типу NAND, велика щільність компонування якої дозволила створювати мікросхеми зачительному обсягу. У 1994-1996 був розроблений перший стандарт інтерфейсу USB.

До кінця 1990- х назріла необхідність у накопичувачі переважаючим дискети своїм обсягом і надійністю. Накопичувачі Iomega Zip не змогли завоювати достатню популярність, щоб стати стандартом. Мініатюрні жорсткі диски Microdrive відрізнялися високою ціною і низькою надійністю. Компакт -диски дозволяли зберігати великий обсяг інформації і з часом витіснили накопичувачі на гнучких магнітних дисках, але для їх читання необхідний оптичний привід. Кращим способом зберігання і перенесення інформації стали накопичувачі підключаються по інтерфейсу USB c флеш - пам'яттю типу NAND. Для їх використання не був потрібний додатковий привід або картрідер. Вони мініатюрні, але здатні зберігати великий обсяг інформації.

Найперші USB-флеш-накопичувачі (або просто флешки) з'явилися у 2000 році. Їх винайшли співробітники ізраїльської компанії M-Systems Амір Баном, Дов Моран і Оран оли. У квітні 1999 року в США був зареєстрований патент на флешку, а у вересні 2000 року був представлений і сам накопичувач. Флешку назвали DiskOnKey, в США вона продавалася разом з IBM і несла на борту логотип американської корпорації. Перша флешка володіла 8 Мб пам'яті і коштувала 50 $, до кінця року вийшли моделі на 16 Мб і 32 Мб (100 $).

Одночасно з цим сінгапурська компанія Trek Technology представила свою розробку, що повторює патент від M-Systems. Своє дітище ThumbDrive об'ємом 8 Мб вони презентували в лютому 2000 року на виставці CeBIT у Німеччині. Trek Technology змогла довести свою першість у Сінгапурі, але програла позови подані в інших країнах. "