Головна » 2010 » Липень » 7 » Корисні властивості шкідливих речей

Корисні властивості шкідливих речей

Пиво

Ніхто не пропонує вам замінити який-небудь напій, багатий антиоксидантами, пивом, але згідно з новим дослідженням, помірне споживання цього напою може поліпшити функції серцево-судинної системи.

Гнів

Якщо ви дуже запальна людина, що ж, не тримайте гнів у собі. Дослідження підтверджують, що вибухи люті позитивно позначаються на здоров'ї. Краще злитися, ніж боятися, переживати або дратуватися. Не стримуючи гнів, імовірність того, що ви піддасться перепадів кров'яного тиску, порушення сну й ушкодження легенів, зменшується.

Кава

Кава є найбільш часто обговорюваних продуктом, сперечаються корисно воно для здоров'я чи все-таки немає. Вчені заявляють, що кава є головним джерелом антиоксидантів і навіть здатне знизити ризик захворювання на діабет. Деякі речовини, що містяться в кавових зернах, здатні «захистити» від цирозу печінки і запалення підшлункової залози.

Сонячне світло

Сонячні промені життєво необхідні кожному, але у великій кількості вони являють собою серйозну загрозу - рак. Вчені стверджують, що люди, хворі на астму, можуть отримати свої вигоди з ультрафіолету. Сонячний світ стримує імунну реакцію організму, яку викликає астма. Також відомо, що сонячне світло, навіть непрямий, здатний поліпшити настрій, він же може врятувати працівників офісу від сонливості.

Личинки

При їх вигляді кидає в тремтіння, вони противні і слизький. Але, проте, саме вони можуть врятувати людині життя.
Звиваючі личинки є новим відкриттям науки. Якщо їх помістити на серйозні рани, личинки починають буквально пожирати бактерії і мертві тканини, стимулюючи загоєння і одночасно запобігаючи зараження.

Марихуана

Це дійсно має медичне підтвердження! Марихуана, яка зазвичай асоціюється з втратою пам'яті, навпаки, є одним із способів запобігання появи останньої стадії при хворобі Альцгеймера. Недавнє проведене на мишах дослідження довело, що завдяки протизапальною властивостями марихуани запобігає блокування протеїну мозку, яке, у свою чергу, є головною причиною захворювання.

Червоне вино

Вы гурман винных изделий? На portocruz.net Вы найдете самые редкую и ценную информацию, необходимую для приготовления вина высшего сорта. Найдите свой вкус настоящего вина прямо сейчас.
Воно є найважливішим елементом раціону людей, які можуть похвалитися здоровим серцем. Більш того давно вже відомі антиракові властивості червоного вина. І все це завдяки антиоксиданту під назвою резвератрол, що міститься в шкірці винограду.

Шоколад

Гарні новини для любителів солодкого. Численні дослідження підтверджують магічні властивості шоколаду, в якому міститься велика кількість антиоксиданту флавонол (flavonols), який здатний запобігти появі раку. Відповідно до недавніх досліджень, флаваноли можуть навіть збільшити кровоток до мозку, знижуючи тим самим ризик захворювання на слабоумство.

Секс

Вчені стверджують, що секс приносить не лише задоволення. Крім всіх відомих переваг, гарною новиною є те, що секс є відмінним способом запобігання стресу, зниження холестерину і поліпшення кровообігу.