Головна » 2010 » Липень » 5 » Кумедне з книги рекордів Гінесса

Кумедне з книги рекордів Гінесса

Найдобріша у світі бабуся виявлена у Джулії Мак-Крекер зі штату Ненада. Вона дає дівчинці стільки морозива та тістечок, скільки Джулія може з'їсти, а потім ще трохи.

Найбільша в світі гамівна сорочка була пошита для слона Бембі, який зійшов з розуму в 1999 році в штаті Кашмар (Індія).

Найдорожчий, улюблений і самий єдиний у світі людина сидить у Івдельського ВТУ № 128373 за розбій зі свистом. Про це нам розповіла якась Любов з Хренопотамска.

" Саме то "виявлено в одному з офісів Єкатеринбурга і є 200 грам горілки "Флагман", солоний огірочок і бутерброд з шинкою.

Найкращі помідори в світі виявлені в якоїсь Клавдії Пузоватовой з м. Ленінські Води при огляді у лікаря.

Найпротивнішою людиною в світі одноголосно визнаний Адольф Гітлер з м. Берлінська.

Довше за всіх проходив в одних і тих самих штанах співробітник Кудикіногорского краєзнавчого музею І. Петров. Зараз брюки рекордсмена по праву прикрашають смітник музею.

Найбільш трудомістким процесом у світі тепер вважається винос сміттєвого відра. Попередній рекорд належав вихлопиванію килимки.

Найбільш довгими руками має житель іспанського міста Постіль Хозе-кадриль Автобан. Він може не схиляючись знімати взуття і лежачи в ліжку міняти лампочки в люстру.

Найбільший у світі килимок для миші витканий трудівниця Заузбецкой килимовій фабрики. По ньому можна ялозити відразу двома тисячами мишок!

Наймозолястішою рукою мають дві людини - шліфовальщіца Інеса Ермолаевна швах і її співмешканець Гордій Петрович Восьмиглазов, які проживають в місті Гусь-Вокзальний і вирощують мозольного нарости протягом 34-х років.

Найбільше клятв за п'ять хвилин дав своїй дружині алкоголік А. Л. Сівушовер з м. Усольє-Капустяне. Рекорд зафіксувала його теща. Цікаво, що наступного дня А. Л. Сівушовер встановив ще один рекорд - він за десять хвилин порушив усі клятви, що дав напередодні. Цей рекорд до цих пір не побитий (на відміну від господаря).

Найменша пустеля в світі виявлена у І. Разносолова в холодильнику «Саратов-2». Розчаровані експерти зафіксували цей факт і вирушили додому.