Головна » 2013 » Квітень » 22 » Навіщо здавати міжнародний іспит TOEFL?

Навіщо здавати міжнародний іспит TOEFL?

Здавання TOEFL обов'язкове для іноземців при вступі до ВНЗ США і Канади. Результати тесту використовуються також у ряді інших англомовних і не англомовних країн при зарахуванні до ВНЗ з англомовним навчанням. Крім того, результати тесту можуть бути затребувані при рекрутингу в міжнародні компанії.

Отже, хто здає TOEFL?

Абітурієнти зарубіжних ВНЗ (переважно ВНЗ США і Канади)
Емігранти в США і Канаду (не завжди, звичайно, коли роботодавець вимагає сертифікат TOEFL)
Вступники в зарубіжні середні навчальні заклади (переважно школи США і Канади)
Слухачі програм закордонної післявузівської освіти (в т.ч. MBA)
Працівники (і кандидати на роботу) російських представництв зарубіжних компаній

Надоели типичные темы интернет журналистов? совместный проект ведущих журналистов Украины и России гипотеза публикует исключительно полезную, нужную и свежую информацию о бизнесе, политике, спорте науке. Новостные статьи всегда находятся в открытом виде и доступе, благодаря чему вы всегда можете быть в курсе событий как в Украине так и за ее пределами.

Перш ніж ви вирішите, що здача TOEFL тесту - це спосіб досягнення ваших цілей, переконайтеся, що ви знайомі зі специфічними вимогами інституту або компанії, куди ви будете подавати заяву. Незважаючи на те, що бали TOEFL тесту приймаються у багатьох міжнародних навчальних закладах, деякі школи та ВНЗ їх не приймають. Наприклад, більшість шкіл, які знаходяться у Великобританії, беруть бали IELTS чи сертифікати Кембриджських екзаменів (напр. FCE, CAE, CPE, BEC та ін.)

Також врахуйте, що балів TOEFL, яких цілком достатньо, щоб пройти в одну школу, може бути недостатньо для іншої. Витратьте трохи часу, щоб ознайомитися з вимогами навчального закладу (зазвичай їх розміщують у розділі «Інформація про прийом для іноземних громадян»).

Далі представлені бали, які потрібно отримати, щоб вступити до деякі відомі навчальні заклади. Врахуйте, що набрати таку кількість балів необхідно, якщо ви збираєтеся отримувати ступінь бакалавра. Якщо Ви збираєтеся вступати до магістратури або аспірантури, можуть вимагатися інші бали.