Головна » 2010 » Липень » 2 » Нетрадиційні методи виготовлення та застосування шпоргалок

Нетрадиційні методи виготовлення та застосування шпоргалок

Цікави способи виготовлення та застосування шпоргалок

1. Шпоргальний текст пишеться із зворотного боку на калькулятор (на чорному фоні простим олівцем), а потім, цей калькулятор спокійно кладеться на парту.
2. Прикріплюємо липкою стрічкою до спини попереду сидячого однокласника (запитати у нього не забудь!) листочок, де пишемо все, що потрібне відповісти/списати/пересказати...
3. Можна написати гелієвою ручкою на нігтях (для дівчат), а потім покрити нігті прозорим лаком. Виглядатиме так, як ніби то нігті просто так нафарбовані - синім симпатичним кольором.
4. Написати можна ще і на лінійці, тільки у такому разі, формули краще всього замаскувати під написи рок-груп або просто навколо обписати добірною лайкою - якщо навіть вчителі і почнуть читати, то відразу віддадуть лінійку назад, бо це не в їх стилі таке читати.
5. Можна набрати текст на електронному записнику, який можна видати за калькулятор.
6. Якщо урок проходить в кабінеті на першому поверсі, і ви сидите біля вікна, то можна здійснити задум: заздалегідь, до уроку, виходимо на вулицю і пишемо фломастером (не маркером тільки!, щоб   змити можна було...) на вікні потрібну шпору. Тільки писати треба дзеркально, інакше дзеркально буде видно в кабінеті.

Хотите сделать Ваш бренд более запоминающимся? Бумажные одноразовые стаканчики - простой и доступный способ. Бумажные стаканчики безвредны, экологичны, красочны, и на них можно изобразить логотип Вашей компании. PROMASTER изготовит и отправит партию бумажных стаканчиков прямо на склад.
Потім на уроці тихенько відсовуємо завіску і читаємо, що треба...
    Системні вимоги: вікно завішене короткою завіскою, остання парта (бажана), вчитель неуважний...
7. Можна дуже дрібно написати необхідний матеріал, а потім, вийнявши з прозорої ручки стрижень, засунути її туди.
8. Беремо білу гелієву ручку і пишемо все на "біло-білому" листі паперу. Результат - під одним кутом все видно, а під іншим немає.
9. На язичок черевика засовуємо шпору. На уроці спеціально кидаємо ручку і, нагинаючись за нею, дивимося за язичок.
10. Системні вимоги: панчохи, бажано не дуже темні, ручка, папірець. Хід роботи: пишемо на папірці, що нам потрібно і зипихаємо під панчохи. Потім скромненько підводимо спідничку і дивимося. Рекомендується: Якомога ближче кладемо шпору до талії, не думаю що викладач наважиться подивитися під спідницю, а тим більше обнишпорити, бажано сидіти за однією партою з дівчинкою, а то хлопцю точно не написати контрольну.
11. Найпрекрасніша штука, яку людина змогла придумати для списування, - це Mp3-плєєри! Дуже зручно записати на комп'ютері самого себе, і стиснути все це в Mp3... Туди можна записати вірші, формули, твори і навіть реферати! За допомогою подібних плеєрів дуже зручно вмить знайти інформацію, що Вас цікавить.