Головна » 2010 » Грудень » 20 » Новий рік

Новий рік

У ці дні ми прощаємося з 2010 роком та з надією й очікуванням звертаємося до Нового, 2011року.
Озираючись на рік минулий, хтось жалкує про речі, котрі залишилися недоробленими, хтось радіє досягненням, словом кожен аналізує життя, підбиваючи певні підсумки.
Скільки очікування, надії ми вкладаємо у 2011 рік! Чекаємо, що будемо оточені миром та любов'ю, просимо у Господа здоров'я собі та близьким для нас людям.
Дуже важливо війти у Новий рік з бажанням творити, будувати, прикладати максимум зусиль для досягнення поставленої мети.
Не забуваймо слів Святого Апостола Павла, що «сила Божа у немочі здійснюється», нехай цей вислів додасть нам оптимізму, бо неможливе для людини стає можливим завдячуючи Божій благодаті.
Пам'ятаймо, що лише у напруженій праці ми зможемо зробити цей рік, за словом Євангелія, «Літом Господнім», тобто роком не бездарним, але сповненим творчого пориву, вічного змісту.
Тож, будемо дякувати Господу за рік минулий, за усе те, що Господь дарував нам за Своєю милістю.
Багато людей, які минулого року були разом із нами, веселилися, зустрічаючи рік 2010-й, покладаючи багато надій та планів на прийдешній рік, вже представилися у вічність, тож будемо пам'ятати, що усі ми перед Богом ходимо, глибоко цінуючи кожну мить - нехай ця пам'ять збереже нас від помилок. Як важливо думати, говорити, робити будь-яку справу із відповідальністю ‑ так, немов кожне слово, або справа були б останніми у житті, то невже це слово буде пустим, або, ще гірше - роздратованим, а діло грішним?
Закликаючи на усіх Подолян Боже благословення, бажаю зустріти Нове літо сміливо, творчо, вільно та тверезо. До речі - триває Різдвяний піст, тож будемо поводити себе у дні новорічних свят, як це подобає християнам, тим більше, що саме 1 січня Свята Церква відзначає пам'ять Св. Муч. Воніфатія - йому ми молимося за визволення від недугу пияцтва - будемо мати розумну міру, перекидаючи келихи за Новорічним столом, щоб прокинувшись у перший день Нового року ми його провели не жалкуючи про день вчорашній!.. Без сорому, без болю...
Вступимо у Новий рік з почуттям відповідальності та натхнення, з вірою та надією на Бога, на те, що усе стане можливим лише у Господі Ісусі.
Мені пригадуються слова короля Георга VI, які він говорив своєму народові: «Якщо хочеш з упевненістю йти у невідомість - вложи твою руку у Руку Божу - це буде для тебе краще за світло й вірніше за відомий шлях!».
Тож, нехай Господь простить нам усі гріхи та провини, якими ми гнівили Його у минулому році, та веде нас по життєвому шляху до нових перемог та спасіння!

З наступаючим Новим роком!