Головна » 2013 » Вересень » 18 » Обираємо курси якісно

Обираємо курси якісно

Фраза « потрібно інвестувати », а кажучи простіше « вкладати », сьогодні на слуху у багатьох. Причому, мова не завжди йде про гроші. І керівники великих підприємств, і менеджери середньої ланки, продовжують мріяти про великі досягнення, а значить, прийшов час інвестувати у власні знання.

Кілька порад, про те, як вибрати якісні курси для майбутнього кар'єрного зростання або стрімкого старту, можете почерпнути в цій статті.

1. Починаючи пошук з Інтернету - уважно придивіться до сайту курсів.

Сайт не подобається, а оформлення протягає дилетантством? Закономірним буде питання : «Чого вас можуть тут навчити, якщо організація не в змозі навіть сайт собі створити гідний?». А от сайти з простим и елегантним оформленням - жирний плюс. Например, сайт http://prosperita.in.ua, который посвящен теме массаж спины имеет очень простой дизайн и легкую навигацию. Один клик и Вы тут же видите информацию об описаниях различных видах массажа.

2. Центральна фігура в навчанні викладач, а не контора !

Навчальний центр може існувати вже ні один десяток років, але в кожній окремій ситуації займатися вашою освітою буде конкретна людина. Дізнатися про викладача, якомога більше, слід заздалегідь. Основні питання: яка в нього освіта, де він раніше працював і яким досвідом володіє в викладала їм предметі. Кращий спосіб уточнень - пряме особисте спілкування.

Це важливо ! Тому що, за гучним ім'ям навчального закладу нерідко ховається досить слабкий викладач, а часто й просто вчорашній студент.

3. Уважно вивчайте інформацію про курс.

Не вірте запевненням, що по закінченню курсу ви станете безцінним затребуваним фахівцем, «гуру» своєї справи, - це відверта брехня, повіривши в це ви самі себе обдурите.

Також, вас повинні насторожити фрази, типу : «Програма курсу / час занять будуть підлаштовані під вас ! ». Задумайтеся, як можна під кожного підлаштувати програму при груповому навчанні ? Яким чином можна узгодити кожне заняття з кожним з учнів, навіть при мінімальній групі з 4-х людина?

4. Тривалість навчання.

Ще один виверт у вказівці тривалості курсу. Запам'ятайте - це абсолютно різні поняття години. Є годину астрономічний - по ньому ми живемо, а є година академічний - рівний 45 хвилинам. Відповідно, 2 академгодини рівні 1 година 30 хвилин астрономічного часу.

5. Перегляньте план курсу.

Довгий текст з незрозумілими словами, повторюється на кількох різних сайтах ? Швидше за все, чіткої програми просто немає. Навряд чи план курсу буде відповідати викладеним, тому як його і не становили зовсім - просто скопіювали для « антуражу ».

6. Відвідайте навчальний клас.

Не пошкодуйте часу, відвідайте навчальний клас, поїдьте, подивіться як він обладнаний. Такий підхід можливо врятує вас від розчарувань і даремно витрачених грошей. Прогресивний навчальний центр неодмінно піклується про своїх учнів. Клас, обладнаний найсучаснішою технікою, тільки підтвердить високий статус і престиж закладу.

7. Чи можна отримати свідоцтво після закінчення курсу ?

Курси не є ліцензованим видом діяльності, та іспитів по закінченні, як правило, немає. Хоча, « корочку» про проходження курсів видають усім учасникам, практично скрізь, але треба пам'ятати, що для роботодавців важливі знання та навички, а не папірці.