Головна » 2010 » Липень » 2 » Основні типи шпоргалок

Основні типи шпоргалок

На сучасному етапі розвитку шпаргального мистецтва можна виділити наступні 3 основні типи шпор.

Електронні шпаргалки

Використовуйте електронні методи. Можна всю необхідну інформацію записати у себе в телефоні або ж перекачати її з комп'ютера. Якщо щось піде не так, вдайте, що використовуєте калькулятор. Телефон можна використовувати і за його прямим призначенням. Для цього Вам знадобиться навушник або "вільні руки". Вставте його в вуха і просто приймайте правильні відповіді з іншого кінця дроту. Головне, акуратність. "Квиток номер шість, прийом".

Паперові шпаргалки
Використовуйте паперові шпаргалки. Паперових шпаргалок існує безліч. Простіше всього написати на звичайному аркуші паперу білою гелевою ручкою основні тези по кожному білету або необхідні формули, які важко запам'ятати. Якщо викладач буде виявляти зайвий інтерес до Вашого диво листка, можете сміливо заявляти, що це чернетка. Схожий спосіб - спосіб "бомб". Шпаргалка - Бомба - заздалегідь написаний білет на окремому листку. Вам залишиться тільки поміняти листок з чернеткою на бомбу під час іспиту. Мінус цих двох способів полягає в тому, що викладачі часто видають під чернетки свої власні листки з печатками. найбільш перевірений спосіб - спосіб гармошок. З паперу вирізаються довгі тонкі смужки, на них пишуться відповіді, і смужка згортається гармошкою. На іспиті гармошка дістається й ховається між пальцями. І найпростіший, найменш надійний спосіб: роздрукувати інформацію на комп'ютері дрібним шрифтом, нарізати, і заховати по кишенях.
Шпаргалки на власному тілі

Використовуйте своє тіло. Мало хто замислюється, але наше тіло - ідеальне місце для шпаргалок. Дівчата можуть писати шпаргалки на колінах під спідницею. Навіть якщо у викладача виникнуть сумніви, навряд чи він буде перевіряти їх правильність. Можна писати шпаргалки на своїх кистях і ховати їх під манжети сорочки, на ногах біля щиколоток і так далі. І ще одна корисна рада: якщо Ви дістали квиток, на який у Вас немає шпаргалки, його можна запросто змінити. Пославшись на погане самопочуття, попросіть у викладача залишити кабінет. Звичайно, він відповість Вам відмовою. Пообіцяйте йому змінити квиток після повернення, щоб уникнути списування. Зазвичай, коли до викладача доходить, що сталося, вже пізно. Ні пуху Вам, ні пера.