Головна » 2013 » Червень » 20 » Переваги електронних замінників класних журналів

Переваги електронних замінників класних журналів

Електронна версія журналу успішності являє собою нову програму відстеження та обліку успішності учнів. Подібний журнал застосуємо в будь-якій установі, де підключений Інтернет. Він виключає відразу кілька труднощів ведення паперового журналу, починаючи від банальних пошуків і черг за журналом і закінчуючи трудомісткими звітами за підсумками чверті або року.

Доступ до електронного журналу персоналізований, учні, батьки та викладачі можуть переглядати тільки ту частину інформації, на яку мають встановлені права. До зручності користувачів інформація, яка заноситься до журналу, відображається на відповідному сайті, де можна простежити будь-які зміни навчального процесу та новини класу.
Незаперечна перевага електронний класний журнал надає і адміністрації школи, за рахунок наочності і автоматичною статистики, спрощуючи контроль над заповненням журналів і роботою вчителів у цілому.

Испытываешь трудности при выборе ноутбука? Видео обзоры ноутбуков — великолепный способ изучить ассортимент мобильной компьютерной техники данного класса, и четко определиться с выбором. Решайте сами, что вы хотите: стильный ноутбук средней мощности для работы, или же сверхмощный комп для самых последних видеоигр.

Незайвим буде відзначити, що електронний журнал забезпечує стовідсотково достовірний контроль успішності дитини і його відвідуваність занять.
Сьогодні з упевненістю можна назвати електронний шкільний журнал майбутнім стандартом комп'ютеризації системи освіти.

Не вимагає фінансових витрат від школи він дозволить піднятися на новий щабель інформатизації навчальних закладів середньої освіти.
Зручний інтерфейс журналу розроблений на основі звичного для вчителів зовнішнього вигляду звичайного паперового, тому він легко освоюється і без особливих навичок використовується як вчителем, так і простим користувачем.
Чи не кожен викладач, який взяв участь у тестуванні електронної версії журналу успішності, дав відмінну оцінку цьому нововведенню.

У процесі дослідження була попередньо встановлена ​​не тільки шестідесятіпроцентная економія паперу, але і зменшення майже вдвічі викладацького часу, витраченого на ведення звітів про успішність. Серед учнів на третину збільшилася відвідуваність, що підвищило успішність дітей на 25 відсотків.
З березня минулого року певну кількість регіонів Росії відгукнулося на пропозицію заміни паперових шкільних журналів на планшети, для чотирнадцяти найактивніших установ-користувачів планшети надані безкоштовно.
Експеримент триватиме до осені 2013 року, тоді можна буде побачити більш повні і достовірні результати, але вже сьогодні можна сказати про обгрунтований перевазі такого нововведення, як електронний класний журнал.