Головна » 2013 » Квітень » 2 » Переваги та недоліки психологічних тренінгів

Переваги та недоліки психологічних тренінгів

Рекламні заяви, що певні тренінги адаптовані під наш ринок, це, як правило, неправда. Потрібно відзначити, навіть безграмотний переклад тренінгу, серйозно впливає на дієвість та якість.

Останнім часом все частіше і частіше можна почути про психологічні тренінги. Якщо ж заглянути в рекламні проспекти, то можна бути впевненим, що потрібні вони всім, і знання там можна отримати які завгодно, але чи дійсно це так? Попит стимулює пропозицію. Кількість психологічних програм збільшується. Умовно їх можна виділити в три групи:

- Тренінги для розвитку комунікативних якостей
- Курси розвитку особистості
- Тренінги для бізнесу.

Комунікативні програми

Головна мета - навчання поведінковим навичкам. Тут Вас повинні навчити навичкам спілкування в різних ситуаціях, певної поведінки в таких ситуаціях. Психологи вважають, що певні вміння та навички, набуті в «тепличних» умовах психологічного курсу, легко допоможуть подолати ці страхи в реальному житті. Припустимо, якщо розмова з начальством викликає у вас страх або дискомфорт, дані програми допоможуть, відтворити необхідні моменти з іншими членами групи. А якщо вам важко знайти роботу, тренер розіграю ситуацію з співбесідою при прийомі на роботу.
Нужны супернадежные кондиционеры мульти-сплит? Инверторная мультисплит-система Mitsubishi Heavy серии SCM71ZJ-S имеет низкий уровень шума, самый высокий класс -А по энергопотреблению. Очень высокий холодильный и тепловой коэффициент энергоэффективности. Стоит отметить, что дополнительно к настенным внутренним блокам предлагаются блоки кассетного и канального типов.

Тренінги розвитку особистості

Такий курс конкретизує внутрішні страхи, в яких ви не даєте собі звіту, та є бар'єром досягнення успіху в житті і просування по кар'єрних сходах. Тренер і учасники групи, допоможуть вам усвідомити свої приховані страхи, забути про внутрішні проблеми, дізнаєтеся про те, як бачать вас рідні та близькі люди, колеги по роботі, незнайомці, перше враження, яке ви справляєте. Такий підхід допоможе вам у майбутньому більш раціонально приймати рішення, розуміти свої переваги і недоліки.

Бізнес-тренінги

Це - різноманітні варіанти описаних вище програм, орієнтовані на допомогу у вирішенні завдань бізнесу. Основну частину займають курси з продажів. Великим попитом користуються корпоративні послуги, вміння вести переговори, правильне поводження в конфліктних ситуаціях.
На даний момент, основний мінус бізнес-тренінгів полягає в тому, що вони спрямовані на західному підході до ведення бізнесу, яким важко прижитися у нас.