Головна » 2013 » Червень » 6 » Питання актуальності професій

Питання актуальності професій

Яка професія затребувана в нинішній час? Цим питанням все більше і більше задається молодь. Звичайно ж, хто захоче витратити п'ять років своєї молодості, цього прекрасного періоду життя даремно, щоб потім закинути свій диплом і піти на ринок, в супермаркет чи, в кращому випадку, в автомайстерню? Тут-то все і починають думати: "У якої послуги (чи товару) буде попит постійно У чому завжди буде мати потребу людство?». Далі зазвичай йдуть суперечки: кожен тягне покривало на свій бік. Економісти вважають, що поки існує ринок і торгівля - вони завжди будуть затребувані. Юристи вважають, що права, закон, порядок теж завжди будуть, так як вони з'явилися з виникненням відносин людей. Інженери можуть, звичайно, сказати, що на вулиці XXI століття - століття нанотехнологій, інженерії, автоматизації та робототехніки. "Куди ж без нас людству?" - Заявили вони. А педагоги і медики взагалі скажуть: "Розслабтеся, хлопці, що ви робили, якщо були б не навчені і хворі?».

Нет желания писать контрольную по маловажному предмету? Содержательные и хорошо оформленные контрольные работы на заказ выполняют специалисты http://dip-land.ru. За умеренную плату работа выполняется на должном уровне, независимо от предмета, срока и требуемых параметров.

Часто при виборі галузі роду діяльності молодь задається ще таким питанням, а скоріше підрахунком - скільки вже існує в його місті, країні тих чи інших спеціальностей. І далі напрошується питання: якщо багато одних, чи варто вчитися на них, щоб потім бути не затребуваним? Зараз часто чутно невдоволення людей, наприклад, з приводу юридичних контор - мовляв, стільки їх уже відкрито, на кожному розі. Або з приводу приватних стоматологий і клінік. А про програмістів кажуть, що їх вже розвелося стільки, що вже кожен третій - програміст. Або відкриваєш газету, а там кожне друге оголошення - репетитор, викладач. Справа як раз таки в тому, що насправді економістів, лікарів, програмістів, нотаріусів, викладачів - дуже багато. Але реальних фахівців у своїй справі - одиниці. Так, так - одиниці. Людей, які знають свою справу, дуже мало. І не важливо, хто ти - технік, гуманітарій, важливо те, як ти знаєш свою справу. А так як упор робиться на тому, фахівець ти своєї справи, то питання: "Яка сфера діяльності в наш час важлива" - Треба перефразувати взагалі по-іншому: "Спеціаліст Чи ти своєї справи?». Тому, якщо ти п'ять років протирав штани, не треба потім голосити на батьків, друзів, себе, що ти вибрав таку спеціальність, професію, яка не затребувана. Професія затребувана, а от ти за свого байдужого ставлення, на жаль, немає. Якщо по закінченню математичного ВУЗу не знаєш математику, то і репетитор з алгебри не допоможе.

Так що сміливо можна сказати, що не важливо, ким ти будеш або вже є, на кого ти вчишся або ким ти працюєш, важливо те, чи є тією одиницями фахівців, які знають свою справу. Тому свої дорогоцінні п'ять років своєї молодості ти не витратиш даремно, не залежно від вибору спеціальності, якщо поставишся до навчання серйозно, і будеш вкладати в процес навчання свій час, працю, старанність, ну і, звичайно ж, свою голову. У виборі професії не помилишся, якщо до навчання серйозно поставишся!