Головна » 2010 » Грудень » 20 » Що таке справжня любов?

Що таке справжня любов?

Справжня любов. Хтось приписує до цього поняття кохання, вважаючи, що кохання це найвищий вияв справжньої любові. Що це найчистіша, найправдивіша, і найміцніша любов. Романтики приписують коханню неймовірну силу, якою воно спроможне перевернути світ. Але... кохання це не прояв справжньої любові. Кохання це лиш найпростіший спосіб проявляти свою любов. Адже, саме тих людей, які тобі дорогі, які люблять тебе, заради яких не потрібно долати різні нематеріальні бар'єри, саме їх найлегше любити. Адже ця любов є найвигідніша, адже вона несе винагороду. Вона дає взамін любов іншої людини. Вона дарує ласку, тепло, ніжність, тілесну насолоду.
Другий вид любові - це любов до близьких. Ця любов також приносить нам винагороду. Вона властива нам від народження.


Тому вона не вимагає від нас значних зусиль. Можливо вона є щира, проте це все таки не є справжньою любов'ю.
Далі йде любов до оточуючих. Цю любов до незнайомих нам людей хтось взагалі вважає непотрібною. Але цей вид любові уже потребує певних внутрішніх зусиль, адже він вимагає нас любити безвинагородb. Любити нізащо. Любити людей просто за те, що вони є людьми. Це вже висока міра любові, проте ненайвища.
Справжньою, найвищою і найщирішою є любов до ворогів. Саме ця любов заслуговує називатись справжньою. Адже, саме вона потребує від нас найбільших жертв, найбільшої доблесті. Вона вимагає від нас подолання внутрішніх бар'єрів злості і ненависті. Яка винагорода за цю любов? - Ніяка! Це бизвинагородна любов. Проте саме цей вид любові відрізняє нас, людей, від інших істот. Адже це почуття не диктується нам інстинктами. Воно не властиве нам від народження. Ми самі його здобуваємо. Здобуваємо, для того, щоб продемонструвати свою честь. Зробити спражній вчинок.
Саме той, хто навчиться любити своїх ворогів, зуміє володіти справжньою любовю. Саме від цієї людини ви будете отримувати ту любов, яку усі називають справжньою: щиру, безвідплатну, найміцнішу і найпрекраснішу!

Свадьба - один из самых запоминающихся событий в жизни? Безусловно, этот праздник должен пройти на высшем уровне. Свадебное платье - атрибут красоты, неповторимости, индивидуальности невесты. Если ты еще не знаешь, как правильно выбрать свадебный наряд - загляни на http://yourday.com.ua.