Головна » 2013 » Квітень » 26 » Три найбільш затребувані професії хай-тека

Три найбільш затребувані професії хай-тека

Не дивно, що на першому місці серед найбільш перспективних і затребуваних професій в Ізраїлі перебуває професія програміста-розробника. Одним з найпоширеніших і використовуваних є мова програмування ASP.NET на платформі Microsoft. З його допомогою створюються всілякі веб-аплікації - наочної складовою яких є веб-сайти.

На другому місці - графіки, вони є важливою ланкою у створенні програм і веб-сайтів. Графіки-дизайнери створюють користувальницькі інтерфейси за допомогою продуктів компанії Adobe, Photoshop, Illustrator та інших.
На третьому місці - системні адміністратори. Вони, як і програмісти, не менш важливі для IT-компанії, на балансі якої знаходяться сервери, десятки, а то й сотні комп'ютерів, що вимагають технічного обслуговування. Ці «бійці невидимого фронту», залежно від спеціалізації, займаються налаштуванням мережевого і серверного устаткування, стежать за інформаційною безпекою фірми, надають технічну підтримку користувачам.

Хотите получить не только желаемое тепло, но и ощущение комфорта и свежести воздуха, который так необходим для дыхания? Инфракрасный обогреватель - оптимальный вариант в холодное время года. А стильный дизайн, сделает Вашу комнату или офисное помещение более респектабельным.

Отримати настільки престижну професію найдоцільніше в авторизованих навчальних центрах відомих корпорацій, таких як Microsoft або Adobe. У цьому випадку ви зможете бути впевнені, що обраний курс буде проводитися відповідно до світових стандартів навчання, а по закінченні ви отримаєте міжнародний сертифікат про присудження кваліфікації.
Навчальний Центр Specter є авторизованим партнером Microsoft або Adobe і проводить курси російською мовою та івритом. Сьогодні в Центрі діє програма, згідно з якою, приватне фінансову участь студента складає всього 30% від вартості одного курсу Microsoft, Linux і Adobe.

У рамках цього проекту спеціальності

• Спеціаліст Adobe Photoshop
• Adobe Illustrator
• Ремонт та обслуговування персональних комп'ютерів
• Спеціаліст з техпідтримки Microsoft MCITP 2008
• Системний адміністратор MCITP 2008
• Програміст-розробник баз даних MCITP
• Адміністратор баз даних MCITP
• Програміст-розробник ASP.NET 3.5 Дизайнер MCPD
• Адміністрування мереж Linux

субсидуються стипендійні освітні Фондом зі статутним капіталом в 500 тисяч шекелів. Отримати стипендію Фонду можуть репатріанти, що знаходяться до 10 років в країні, солдати строкової служби, демобілізовані солдати, інваліди та безробітні та інші соціальні категорії.