Головна » 2013 » Жовтень » 14 » В пошуках роботи секретаря

В пошуках роботи секретаря

Отже, Ви вирішили, що ваше покликання чи робота на даний момент - посаду секретаря. Різноманітні газети, журнали та інтернет - сайти рясніють безліччю оголошень: «потрібна секретар... », « терміново потрібно офіс менеджер з досвідом роботи... ». Як же розібратися у всьому цьому морі пропозицій і знайти саме те, що потрібно, не втрачаючи час даремно ?

Нужны «слова-дублеры» для написания курсовой работы? В таком случае словарь синонимов то, что Вам нужно. Опираясь на огромную базу синонимичных значений, сайт после ввода синонимического слова выдаст все возможные поисковые варианты.

Перше, що слід зробити - проаналізувати свої успіхи і досягнення на цій посаді : попередній досвід роботи, знання та навички, плюси і мінуси. Спробуйте відповісти про себе на ряд питань: чого ви очікуєте від цієї роботи, чи потрібна вона вам тимчасово або на тривалий термін, робота секретарем - всього лише крок у вашій кар'єрних сходах або ви хочете досягти успіху саме в цій діяльності?

Сформулюйте для себе ті фактори, які є для вас визначальними. Рівень зарплати, нижче якого ви не хочете опускатися, гнучкий графік роботи і місце розташування офісу.

Відповівши на всі ці питання, займіться переглядом вакансій. Зверніть увагу, зустрічаються оголошення, в яких коло обов'язків приблизно однаковий, а зарплата сильно відрізняється. Майте на увазі, рівень зарплати не завжди характеризує компанію. Низька зарплата не завжди свідчить про маленьку безперспективною фірмі. Крім того, заявлена ​​в оголошенні сума може не відповідати дійсності.

Якщо в оголошенні заявлена ​​занадто висока зарплата і невисокі вимоги до досвіду роботи та професійного рівня, поставтеся до цього з критикою. Оголошення, швидше за все, складено неграмотно, тобто не відображує реальність, або спеціально написано з метою залучення якомога більшої кількості бажаючих. У дійсності, від офіс менеджера зажадають великих знань і досвіду, а також умінь і самовіддачі.

До того ж не варто забувати про речі, про які зазвичай не пишуть в оголошеннях. Це можуть бути вимоги до подружнього стану і наявності дітей, певну освіту та досвід роботи.

Основоположним фактором може послужити і зовнішність. Вам можуть пред'явити ряд вимог з приводу одягу і навіть макіяжу. Офіс менеджер - обличчя компанії.

Не забувайте - конкурсний відбір ведеться з великої кількості шукачів. Ваше завдання - довести, що компанії потрібні саме Ви.

Якщо ви знаєте, що ви фахівець високого рівня, з великим досвідом роботи і володієте гідним професійним рівнем, претендуйте на гідну зарплату. Вибирайте ті оголошення, які шукають саме такого секретаря.