Головна » 2010 » Липень » 2 » Використання шпоргалок на ЗНО. Як зробити шпоргалку!

Використання шпоргалок на ЗНО. Як зробити шпоргалку!

Шпаргалка - це рятівний круг на кожному іспиті. На ЗНО використання допоміжного матеріалу може спричинити великі неприємності. Проте є спосіб уникнути.

Складання єдиного державного іспиту ЗНО - непросте випробування. При виконанні типового завдання, часто виникає стан розгубленості, ступор, провали в пам'яті.
У подібних ситуаціях не виручають навіть роки старанного навчання і тривалої підготовки. Нестерпна досада. Для таких надзвичайних випадків в шкільній практиці зазвичай передбачені ретельно підготовлені шпаргалки.
Побіжний погляд за знайомим матеріалом, нерідко стає саме тим "рятівним кругом", який допомагає відновити колишню картину знань. Але єдиний державний іспит - абсолютно інша історія. Тут ризик просто недопустимий.

Поява неофіційного папірця у полі зору оператора, спричиняє за собою масу несприятливих наслідків, аж до видалення з аудиторії. Постає питання, чи є тоді взагалі який-небудь варіант екстреної допомоги в безвихідній ситуації при здачі ЗНО? Як не дивно, так, є. І абсолютно легальний. Мова йде про шпаргалку, яку на початку іспиту ви можете спокійно витягнути і користуватися нею до самого завершення. Важко повірити, але це дійсно так.

Тепер докладніше про суть справи. Як зробити шпаргалку?

ЗНО - це випробування, де перевірка знань часто залежить від специфіки предмету. Першими майже завжди йдуть екзамени з предметів, де шпори мало або практично не застосовні (російська, англійська мови).

А це означає, що при виконанні завдання "С", місця в бланку швидше за все, а якщо постаратися, то точно, не вистачатиме. Тоді ви природно попросите у оператора чернетку єдиного державного іспиту. Про всяк випадок не один, а декілька.

На завершення іспиту, ви здаєте заповнені бланки, а чистенькі листочки, акуратно складаєте в сумку. На випробуванні по іншому предмету ви без особливих проблем можете витягнути заготівку формату А4, навіть вона буде списана з обох боків формулами і датами. Перевірено не одним нинішнім студентом, - працює.

Ось такий звичайний спосіб допоможе Вам при здачі зовнішнього незалежного оцінювання.
Ви - житель Львова, і Ви хочете щось продати? Дайте безкоштовне оголошення Львiв, для того, щоб його змогли побачити одразу тисячі людей. Не втрачай момент, опублікуй своє повідомлення прямо зараз.