Головна » 2011 » Серпень » 11 » Вплив телевізора на психіку дитини

Вплив телевізора на психіку дитини

ТБ є в кожному будинку. В одних сім'ях він працює майже цілодобово, в інших - одну-дві години на день. Хтось включає його «для фону», а хтось дивиться в «блакитний екран», не відриваючись ні на що інше. Проте якщо Ваша дитина проводить перед телевізором більшу частину свого часу - це серйозний спосіб задуматися.

Скільки можна дивитися телевізор? І в чому полягає вплив телевізора на психіку? Чому шкідливо дивитися телевізор?

Звичайно, телебачення - це велике досягнення людського розуму. На екрані людина може подивитися на все, що побачити в реальності для нього є неможливим: інші країни, балети і спектаклі, що йдуть в театрах великих міст.
Телебачення в даний час не можна не критикувати. Поступово воно перетворюється на ... школу розпусти. Найбільш сильний вплив телевізор чинить на підлітків, так як доросла людина може зрозуміти, що не все, побачене ним у фільмах і шоу є нормою.

Хочеш придати своїм грудям краси і пишності в домашніх умовах? Відмінним засобом є маски для бюста, інгредієнти яких Ви легко знайдете вдома. Крім того, будь-яка маска швидка в приготуванні і корисна для Ваших грудей.
Так, сцени насильства ведуть до того, що людина потихеньку звикає до знецінення життя: різні бойовики і трилери вчать тому, що людину вбити дуже легко. Підлітки, надивившись кривавих сцен, втрачають страх перед смертю, і вважають, що життя легко закінчити. Можливо, саме звідси почастішали випадки суїциду. Другий неприємний момент - це падіння моральності і культури. Поняття любові до жінки, до матері, до батьківщини змішується з фразою «зайнятися любов'ю». Наявність коханця у дружини або коханки у чоловіка показується в різних серіалах як нормальне явище.

Реаліті-шоу настільки міцно закріплюються в підсвідомості дитини, що багато дітей починають вести себе так само, як їхні герої. Адже в подібних програмах показується спілкування, повне сварок і лайки, спілкування, що доходить часом до рукоприкладства, тоді як в житті, навпаки, слід прагнути до безконфліктності. Крім того, йде суцільна пропаганда гарного життя. Кіно та серіали націлюють на те, що багатим стати легко і просто: гроші приходять самі собою. Через це багато хто, особливо школярі, йдуть від реальності в фантазійні світи. На екрані діти бачать інший світ, знаходять те, що їм недоступно в нашому світі. У фільмах - пляжі, відпочинки, гроші, а тут все сіро і нудно. Якщо занадто багато думати про це, можна дійти навіть до самогубства.

Потрібно допомогти дітям проводити час більш доцільно, зуміти знайти інше заняття. Усвідомити негативний вплив телевізора. Навчитися порівнювати. Треба навчити дитину постійно пізнавати щось нове, зробити його життя насиченим і багатим. Якщо дитина постійно сидить перед телевізором, це говорить про те, що йому нема чим зайнятися. У цьому світі є багато цікавого: треба вчитися, займатися спортом, працювати, спілкуватися з друзями та рідними, і тоді на телебачення залишиться годину або два. Але за цей відносно невеликий проміжок часу можна буде подивитися те, що дійсно корисно, цікаво і потрібно - наукову передачу, історичний фільм, інтелектуально-розважальну програму.

Не варто забувати і про те, що нерідко дитина просиджує перед телевізором довгі години тільки тому, що йому важко знайти собі інше заняття: батьки на роботі, бабуся і дідусь зайняті на дачі або десь ще. «Блакитний екран» - це єдина розвага, яке залишається малюку. У цьому випадку хорошим рішенням може бути наймання няні, професійного вихователя або гувернер, котрий знайде заняття для вашої дитини в той час, як ви зайняті справами.