[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Тестовий бал учасника зно 2011 - Освітній форум MyReferatik



Сторінка 1 з 11
Освітній форум MyReferatik » Форуми школярів » Зовнішнє тестування » Тестовий бал учасника зно 2011 (Як порахувати тестовий бал учасника зно 2011)
Тестовий бал учасника зно 2011
AdminДата: Четвер, 09.06.2011, 14:16 | Повідомлення № 1
Admin
Повідомлень: 234
Репутація: 11
Статус: Offline
Результати зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року визначаються у два етапи – спочатку визначається тестовий бал учасника ЗНО, а на підставі тестового балу визначається рейтинговий бал учасника з кожного предмета за 200-бальною шкалою.

Складаючи тести з різних предметів учасник ЗНО може набрати певну кількість балів за правильні відповіді на завдання та отримати так званий тестовий бал.

Тестовий бал учасника ЗНО обчислюється як арифметична сума усіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту з окремого предмета.

У 2011 році максимально можливий тестовий бал з окремих предметів складає:

- українська мова і література – 111 балів;
- англійська, німецька, французька, іспанська мови – 69;
- математика – 51;
- російська мова – 89;
- біологія – 84;
- історія України – 84;
- фізика – 55;
- географія – 95;
- хімія – 95.

Джерело: osvita.ua
Відвідувач ЮляДата: Середа, 22.06.2011, 19:25 | Повідомлення № 2
Відвідувач Юля
В мене з англійської мови 181,5.за таблицею 2010 року в мене б вийшло 196,5.справа в тому, що вони змінили таблицю.того року за 1 помилку знімали 0,5 бала, а цього року знімають 1,5 бала...це велика несправедливість, бо з усіх предметів не змінювали так таблицю і знімають 0,5 бала.я пропоную надсилати заяви, але не з проханням повторної перевірки, бо якщо вони почнуть в Києві повторно перевіряти, то можуть ще гірше занизити бал.а потрібно писати заяву з проханням пояснити, в зв'язку з чим вони змінили таблицю...треба виборювати свій бал...
я склала приблизний зразок, листа, який б можна було відсилати..кого це цікавить пишіть свою електронну адресу і я вам відішлю цей зразок.
писати на адресу 01135 м. Київ, вул. Чорновола, 24 (із поміткою «Апеляційна комісія Українського центру оцінювання якості освіти»).
ще я знайшла сайт [email protected]

Додано (22.06.2011, 19:25)
---------------------------------------------
а ще дивіться: для вступу дійсні сертифікати минулих років.те що наше зно оцінюється по-іншому, ставить нас з тими, хто здавав зно минулих років, в нерівні умови....

ВідвідувачДата: Четвер, 23.06.2011, 18:06 | Повідомлення № 3
Відвідувач
в мене 193 бала з географiї 162 з мови 141 з математики 161 з історії і 163 з фізики
dizestДата: Вівторок, 02.10.2012, 18:33 | Повідомлення № 4
dizest
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
математика найсладніша виходить?у всіх малий бал по математиці....
Освітній форум MyReferatik » Форуми школярів » Зовнішнє тестування » Тестовий бал учасника зно 2011 (Як порахувати тестовий бал учасника зно 2011)
Сторінка 1 з 11