Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Правознавство

Контрольна робота кримінального праваЗміст

Вступ 3
1 Дайте поняття кваліфікації злочинів. Охарактеризуйте принципи кваліфікації злочинів 4
2 Охарактеризуйте склад злочину, передбачений ст. 371 КК: ”Завідомо незаконні затримання, привід або арешт” 9
3 Задача 11
4 Задача 12
Загальні висновки 13
Використана література 15

Вступ

Кваліфікація злочину є найскладнішим видом правозастосування. ніяка інша правозастосовча діяльність не вимагає врахування такої кількості конкретних обставин вчинення діяння, такого досконалого знання законодавства, що передбачає відповідальність за Йоно вчинення, та слідчо-прокурорської і судової практики. Саме в цій діяльності припускається й найбільша кількість помилок. Більшість вироків змінюється і скасовується через неправильну кваліфікацію злочинів.
Причому до помилки в кваліфікації злочину призводить неврахування чи неправильна оцінка злочину. Як зазначає Пленум Верховного Суду України, припускаються посилки при розмежуванні окремих видів розкрадання, відмежуванні розкрадань від інших злочинів, закінченого розкрадання від замаху на нього, продовжуваного від повторного; при кваліфікації дій винних за способом вчинення розкрадання, розміром (вартістю) викраденого, за ознакою повторності; судами припускаються помилки при кваліфікації умисних вбивств при розбійному нападі, з хуліганських мотивів, способом, небезпечним для життя багатьох осіб, а також вчинених за інших обтяжуючих обставин.
Тому видно, що знання теорії кваліфікації злочинів є дуже важливим для юриста. Дана робота присвячена деяким питанням кваліфікації злочинів.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота кримінального права" з предмету "Правознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 20:05. Автором даного матеріалу є Давідян М.М.. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1414 та скачано 92 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Давідян М.М....

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...