[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну - Освітній форум MyReferatik



Сторінка 1 з 11
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Середня спеціальна освіта » Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну (навчальний заклад)
Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну
Olena12121Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 14:30 | Повідомлення № 1
Olena12121
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Наше училище – це заклад, де панує людяність і гуманізм, творчість і постійний пошук. це навчальний заклад для тих, хто бажає навчатися, має природний потяг до творчості, сповнений пізнавального романтизму, планів і надій, невичерпної допитливості.
puca13514Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 14:50 | Повідомлення № 2
puca13514
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу в лабораторних умовах:проводить різноманітні хіміко-бактеріологічні аналізи води, харчових продуктів, сировини, напівфабрикатів і готових виробів.готує проби до випробувань і аналізів.визначає в них поглинаючу здатність, капілярність, кислотність, зміст вологи, наявність воскоподібних речовин, присутність хлористих, сірчанокислих і кальцієвих солей.відображає зміст і результати аналізів в журналах. surprised Навчання за спеціальністю дозволить Вам:
  • набути знань і навичок з технології виробництва м’ясних  та овочевих виробів; організації зберігання і технології переробки сільськогосподарської продукції; проектування і реконструкції м’ясопереробних  та овочепереробних підприємств;
  • оволодіти прогресивними технологіями, які забезпечують високу якість і конкурентоспроможність харчових продуктів на світовому ринку;
  • вивчити вітчизняний і світовий досвід створення спільних, акціонерних, кооперативних, приватних підприємств, компаній, спілок, об’єднань з переробки м’ясної сировини.

Вам буде надана можливість оволодіти основами технології виробництва варених, копчених, сиров’ялених ковбас, м’ясних хлібів, зельців, студнів та м’ясних та овочевих напівфабрикатів і консервів.
Додаток: 4175265.jpg(257Kb)
Yan4uk1997Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:01 | Повідомлення № 3
Yan4uk1997
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу в лабораторних умовах:проводить різноманітні хіміко-бактеріологічні аналізи води, харчових продуктів, сировини, напівфабрикатів і готових виробів.готує проби до випробувань і аналізів smile визначає в них поглинаючу здатність, капілярність, кислотність, зміст вологи, наявність воскоподібних речовин, присутність хлористих, сірчанокислих і кальцієвих солей.відображає зміст і результати аналізів в журналах.
Додаток: 5638339.jpg(35Kb)
stalker22547Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:08 | Повідомлення № 4
stalker22547
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Оператор лінії у виробництві харчової продукції (перероблення фруктів,овочів,олієнасіння, горіхів). Оператор лінії у виробництві харчової продукції (виробництво м’ясних продуктів) Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу.Навчання за спеціальністю дозволить Вам:
  • набути знань і навичок з технології виробництва м’ясних  та овочевих виробів; організації зберігання і технології переробки сільськогосподарської продукції; проектування і реконструкції м’ясопереробних  та овочепереробних підприємств;
  • оволодіти прогресивними технологіями, які забезпечують високу якість і конкурентоспроможність харчових продуктів на світовому ринку;
  • вивчити вітчизняний і світовий досвід створення спільних, акціонерних, кооперативних, приватних підприємств, компаній, спілок, об’єднань з переробки м’ясної сировини.

Вам буде надана можливість оволодіти основами технології виробництва варених, копчених, сиров’ялених ковбас, м’ясних хлібів, зельців, студнів та м’ясних та овочевих напівфабрикатів і консервів. ..PS тут досить класно вчитися майстри супер і вчителі також. подобається матеріал який вивчаємо. запрошуємо вас сюди..
Tetyana1234Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:18 | Повідомлення № 5
Tetyana1234
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу. Готує проби до випробувань і аналізів. Проводить лабораторні випробування зразків сировини, вати на вміст вологи, визначення поглинальної здатності, капілярності. Проводить різноманітні хіміко-бактеріологічні аналізи води, харчових продуктів, сировини, напівфабрикатів і готових виробів під керівництвом лаборанта вищої кваліфікації. Визначає за кольором дозрілість тростини. Проводить аналіз на вологість і засміченість тростини.
olya161011Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:27 | Повідомлення № 6
olya161011
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я учениця групи №11 Тернопільського Вищого Професійного Училища. Я на вчаюся за спеціальністю лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу
mar25852Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:29 | Повідомлення № 7
mar25852
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
я учениця групи№11Тернопільського Вищого Професійного Училища Технологій та Дизайну пот професій лаборант хіміко-бактеріологічного аналізую.
Додаток: 4732037.jpg(564Kb)
olya161011Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:31 | Повідомлення № 8
olya161011
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
iwanna0307121Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:32 | Повідомлення № 9
iwanna0307121
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Лаборонт - це є дуже цікава професія .Воно міні подобається  рекомендую приходити нанавчання.
uia12321Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:33 | Повідомлення № 10
uia12321
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я Чорна Марія учениця 11 групи навчаюся в Тернопільському Вищому Професійному Училищі  Технологій та Дизайну. Моя професія  Лаборант Хіміко Бактеріологічного Аналізу.В цьому училищі хороші вчителі і майстри .моя майстриня ШАМАНСЬКА ЛЕСЯ РОСТИСЛАВІВНА
tyrchun888Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:35 | Повідомлення № 11
tyrchun888
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
я учениця групи №11 здобуваю професію лаборанта.Також в нашому училищі є ще багато професій для хлопців та дівчаи.Учителі дуже розумні.
mceu1414Дата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:39 | Повідомлення № 12
mceu1414
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
ласкаво просимо в училище технологій та дизайну
Додаток: 2223118.jpg(8Kb)
yurik_16Дата: Понеділок, 01.04.2013, 11:50 | Повідомлення № 13
yurik_16
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Навчання учнів  з названих професій забезпечує умови для творчого удосконалення особистості майбутніх митців,  формує національні, культурно-естетичні цінності . Учні здобувають навики не лише  з механічної  обробки деревини, вони опановують різноманітні види різьби по дереву ( контурну, плоско-рельєфну, об’ємну, яворівську мозаїку), вивчають малюнок , живопис, композицію, пластичну анатомію та ліплення, оволодівають  секретами художнього ремесла, виробляють власний творчий  підхід  до виготовлення декоративно-ужиткових виробів.
Додаток: 8778785.jpg(7Kb)
Hlopaka2388Дата: П`ятниця, 26.04.2013, 09:25 | Повідомлення № 14
Hlopaka2388
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я навчаюсь у ТВПУДТ по спеціальності : Виробник художніх виробів з дерева .
Можу сказати про це училище те ,що воно дає знання ,вчителі можуть навчити багато чого загалом я задоволенний що тут навчаюсь)
Додаток: 2693755.jpg(10Kb)
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Середня спеціальна освіта » Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну (навчальний заклад)
Сторінка 1 з 11