[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Як вступити до вузу - Освітній форум MyReferatik



Сторінка 1 з 11
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Середня освіта » Як вступити до вузу
Як вступити до вузу
maksimkaДата: Четвер, 29.03.2012, 16:29 | Повідомлення № 1
maksimka
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Пропоную в цій темі писати про те, хто яким шляхом вступав або збирається вступати до вузу. biggrin

Оскільки ініціатива наказує B), розкажу свій досвід! Моя мама працює бухгалтером і випадково від неї я дізнався, що газета "Все про бухгалтерський облік" у себе на сайті за підтрики Міносвіти проводить конкурс творчих робіт "Талановиті кадри України". Найбільше мене зацікавив головний подарунок для 100 найкраших учасників - рекомендації для вступу до вузів України. Після швидкої реєстрації мені було запропоновано обрати один і 4 напрямків (бух. облік, аудит, фінанси і здається оподаткування), далі випала сама робота. Нічого страшного вона собою не являла, складалась із декількох тестових завдань, математичної (хоча скоріше логічної) задачки і творчого завдання. Я обрав напрямок "бухгалтер", бо інтуїтивно відчував, що як і мама народжений для цієї професії. Творче завдання мені було дуже цікаво писати і я ледь вклався у обмеження (2500 знаків).

Залишилось тільки дочекатись рекомендації, яка дасть мені право на особливих умовах вступити до будь-якого вузу України!

Хто теж захоче спробувати свої здібності до тих професій, які я згадував та отримати значну перевагу при вступній кампанії - конкурс тут: https://www.vobu.com.ua/ukr/student, там обрати: Конкурс "Талановиті кадри України"). Успіхів! good
dizestДата: Субота, 29.09.2012, 22:16 | Повідомлення № 2
dizest
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Цю тему активно обговорюють на форумі літературного журналу Дніпро,приєднуйтесь!)
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Середня освіта » Як вступити до вузу
Сторінка 1 з 11