[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Вивчення іноземних мов - Освітній форум MyReferatik



Сторінка 1 з 11
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Курси, тренінги » Вивчення іноземних мов (Англійська, французька, іспанська мова...)
Вивчення іноземних мов
mishaДата: Понеділок, 31.01.2011, 14:23 | Повідомлення № 1
misha
Повідомлень: 76
Репутація: 30
Статус: Offline
За 7 років вивчення англійської мови, я створив певну систему, яка систематизує даний процес. В принципі, це просто поради, які я вивів для себе, коли вивчав мову. Є дуже хороший ресурс в інтернеті для удосконалення вивчення іноземної мови - https://www.italki.com. Він створений спеціально для тих, хто вивчає іноземну мову. Я кожен день спількуюся там в он-лайн чаті з одночасно відкритою програмаю-перекладачем. Великою перевагою є те, що ти можеш знайти там носія мови, а потім поспілкуватися з ним в скайпі. Натомість ти йому допомогаєш у вивченні своєї мови.

Поряд з тим, завжди потрібно мати словник іноземних слів. Пропоную таку схему запису слів: українське слово - транскрипція - іноземне слово. Це нестандартно, але на цьому наголошують всі практики.

Також дуже хорошим на мій погляд є вивчення мови із пісень. В них справді чути справжню мову. Звісно, не треба вивчати слова із пісень важкого жанру - метал...
А от, наприклад, Dean Maartin - Let it snow. Це і задоволення і наука водночас.

______________________
Які Ви знаєте секрети вивчення іноземних мов. Поділіться ними!


Повідомлення відредаговано misha - Понеділок, 31.01.2011, 14:23
dikiyДата: Субота, 16.04.2011, 18:04 | Повідомлення № 2
dikiy
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли малий був то вивчив все за допомогою ігор компютерних) Зараз хотів піти на СпікАп - казали, що дієва підготовка. А ле я посміявся з тих занять - нічого нового... Брат в Шевченка каже. що там найкращі курси з англійської
elagin1987Дата: Вівторок, 24.05.2011, 16:39 | Повідомлення № 3
elagin1987
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Большое спасибо за ссылку https://www.italki.com давно искал что-то подобное
bodik2009Дата: Четвер, 16.06.2011, 15:06 | Повідомлення № 4
bodik2009
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
wink
natalya-iДата: Субота, 24.12.2011, 12:49 | Повідомлення № 5
natalya-i
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вот только недавно отходила на курсы.
Классные курсы, потому что реально заставляют думать.
Если бы еще на 1 уровень пошла, то лучше знала любой школьной училки.
Еще понравилось как объясняют грамматику.
Плюс на этих курсах работают профессиональные преподаватель с богатым опытом работы.
Курсы "Lingva" https://lingva.ua/ рекомендую!!!
RomkaДата: Середа, 08.08.2012, 20:49 | Повідомлення № 6
Romka
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки себе знаю - вчу англійську.. Набридло навіть) На днях натрапив на блог (до речі - українською), де в дуже гарній формі викладена граматика, є вправи та тексти для читання. Правда, сайт новий і не до кіця заповнений, але те, що вже є - я в захвати!) Чекаю з нетерпінням, коли наповниться.
Ось https://liuro.com.ua/
Маю надію, комусь теж допоможе;)
dizestДата: Неділя, 30.09.2012, 10:55 | Повідомлення № 7
dizest
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
дякую wink
ozymandianДата: Середа, 27.02.2013, 18:43 | Повідомлення № 8
ozymandian
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми давно шукали оптимальний метод для вивчення ношої дитини англійській і одна знайома учителька порадила пошукати Метод Асоціативних Символів. На Петровці ми знайшли книжку й диски і почали вчити малюка. А потім зайшли на їх сайт www.innovatelogic.com і там знайшли величезну кількість методичного матеріалу з порадами по навчанню, а також цікавих ігор та казок і все це у відеформаті та за безплатно. Доречі автори там дуже привітні і відповідають на будь які питання, Тому рекомендую для ознайомлення.
anne-sofieДата: Четвер, 23.05.2013, 14:51 | Повідомлення № 9
anne-sofie
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Учила в универе французский как второй иностранный, уровень средненький А2. Собираюсь учиться в магистратуре во Франции. Там требуют уровень В2 как минимум. В запасе 3  месяца. Думаю, учить самостоятельно или все же искать курсы. Если кто знает, эффективные курсы - подскажите. Буду благодарна.
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Курси, тренінги » Вивчення іноземних мов (Англійська, французька, іспанська мова...)
Сторінка 1 з 11