[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Як зробити класну шпору на ЗНО - Освітній форум MyReferatik



Сторінка 1 з 11
Освітній форум MyReferatik » Форуми школярів » Зовнішнє тестування » Як зробити класну шпору на ЗНО
Як зробити класну шпору на ЗНО
AdminДата: Неділя, 30.01.2011, 22:16 | Повідомлення № 1
Admin
Повідомлень: 234
Репутація: 11
Статус: Offline
ЗНО - це випробування, де перевірка знань часто залежить від специфіки предмету. Першими майже завжди йдуть екзамени з предметів, де шпори мало або практично не застосовні (російська, англійська мови).

А це означає, що при виконанні завдання "С", місця в бланку швидше за все, а якщо постаратися, то точно, не вистачатиме. Тоді ви природно попросите у оператора чернетку єдиного державного іспиту. Про всяк випадок не один, а декілька.

На завершення іспиту, ви здаєте заповнені бланки, а чистенькі листочки, охайно складаєте в сумку. На випробуванні по іншому предмету ви без особливих проблем можете витягнути заготівку формату А4, навіть вона буде списана з обох боків формулами і датами. Перевірено не одним нинішнім студентом, - працює.

Ось такий звичайний спосіб допоможе Вам при здачі зовнішнього незалежного оцінювання.

Ось такий звичайний спосіб допоможе Вам при здачі зовнішнього незалежного оцінювання

dikiyДата: Субота, 16.04.2011, 18:07 | Повідомлення № 2
dikiy
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Хаха - я коли в школі навчався не списував - дурний був) ех - втрачений час
ВідвідувачДата: Субота, 04.06.2011, 16:20 | Повідомлення № 3
Відвідувач
круто, знадобиться=)
дякую за пораду biggrin
FuzZyДата: Четвер, 09.06.2011, 01:29 | Повідомлення № 4
FuzZy
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
С этим лучше акуратней, ведь на кону год жизни.
ВідвідувачДата: Четвер, 09.06.2011, 11:26 | Повідомлення № 5
Відвідувач
Скажіть будь ласка якщо я набрала з математики правильних 18 відповідей, я набрала прохідний бал....?????????
Освітній форум MyReferatik » Форуми школярів » Зовнішнє тестування » Як зробити класну шпору на ЗНО
Сторінка 1 з 11