[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Я склав ЗНО-2011! Я - Супергерой - акція від "КРОК" - Освітній форум MyReferatik



Сторінка 1 з 11
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Новини освіти » Я склав ЗНО-2011! Я - Супергерой - акція від "КРОК"
Я склав ЗНО-2011! Я - Супергерой - акція від "КРОК"
Merry_alwДата: Вівторок, 07.06.2011, 00:46 | Повідомлення № 1
Merry_alw
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
2-3 червня студенти ВНЗ "Університет економіки та права "КРОК" (КРОК) проводили акцію "Я склав ЗНО-2011! Я - Супергерой!" поблизу пунктів складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) м.Києва. Метою заходу було підтримати одинадцятикласників під час складання ЗНО, адже це перша сходинка до отримання омріяного статусу студента.

Учасники акції отримали від "КРОКівців" у подарунок значки "Супергероя", флаєри з порадами щодо успішного складання оцінювання, а також мали можливість сфотографуватися на пам’ять. Усі фото та відео з події можна знайти на сайті ВНЗ.

Проте акція ще не завершилися, адже всі бажаючі учасники ЗНО-2011, які отримали значки, зможуть з 6 по 17 липня обміняти їх на "супергеройські" футболки, завітавши до Університету "КРОК".
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Новини освіти » Я склав ЗНО-2011! Я - Супергерой - акція від "КРОК"
Сторінка 1 з 11